• Reklama

[NÁVRH]Přídávný baťoh ??

Sem pište své dotazy a nápady

[NÁVRH]Přídávný baťoh ??

Příspěvekod BladeLegend » stř 13. úno 2019 8:49:44

Ahooj, tak nějak mě napadla taková hezká věc, která by mohla být přidána do hry, nenapadla jen mě, ale i další lidi.. Jedná se o backpack.. Dokonce nějaké servery toto jíž vlastní.. Addon na Backpack snad neexistuje, nebo si toho nejsem vědom, ale jestli ne, tak by nebylo špatné udělat příkaz BackPack, který by člověku přidal prosťě vlastně baťoh do kterého by si mohl dávat věci, takový ten přídavný další inventářové sloty... Mno a jak by to mělo fungovat pro hráče ?? Jsou tu 2 možnosti.. 1. BackPack bude pro hráče omezen třeba např.. 10 slotama, malý baťoh.. VIP, budou mít např.. 25 slotů.. No a pak je tu druhá možnost.. 2. Měli by možnost využít tento příkaz pouze hráči s VIP..
+ Více nakupovaných VIP
+ Možná o něco více hráčů
+ Více zábavy a více slotů pro inventář
+ Větší realita

No a co si o tom myslím samotný já a další hráči s kterýma jsem o dom hodil řeč ?? Baťoh by určitě přinesl plno nakupovaných VIP, pokud by se rozhodla možnost č.2 … Tato novinka by určitě mohla přivítat nové tváře na serveru. Určitě by to přineslo více zábavy, jelikož by člověk měl více slotů pro důležité věci, dočasný inventář se rychle zaplní. No a přidává to trošku na větší realitě..
Budu určitě rád za názor, jelikož dle mého to není ani těžké udělat, no a jak jsem jíž psal, nějaké servery to jíž využívají a byla by to samostatná výhoda pro celý server a komunitu.. Určitě budu rád za jakýkoliv názor i kritiku. :D :repair: /BladeLegend
BladeLegend
Kámen
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 13. úno 2019 0:05:34

Reklama

Re: [NÁVRH]Přídávný baťoh ??

Příspěvekod Miya » stř 13. úno 2019 10:28:23

Nevím, už teď si například z raidu odneseš mnoho věcí a ani nemusíš stavit raidbases. Věci se stackují ve vysokých počtech tak nevím jestli je vůbec něco takového potřeba. :wtf:

Pro ty VIP těch 6 slotů možná, ale rozhodně ne 10 nebo 25.
Attention où tu mets tes pieds.

Steam: https://steamcommunity.com/id/msmiiya/
Uživatelský avatar
Miya
Lovec lidí
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 04. srp 2018 10:59:56

Re: [NÁVRH]Přídávný baťoh ??

Příspěvekod BladeLegend » stř 13. úno 2019 17:27:23

Těch 20-25 byl jen příklad, ale rozhodně by se to hodilo pro VIP třeba těch 5-6 slotů jak píšeš, určitě by si pak zakoupilo VIP více lidí a mohli by mít tento bonus :D
BladeLegend
Kámen
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 13. úno 2019 0:05:34


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron