• Reklama

NÁVRH NA GROUP LIMIT

Sem pište své dotazy a nápady

Group limit / off raidy

Max 3
3
18%
Max 4
5
29%
Nechat off raidy
6
35%
Odebrat off raidy
3
18%
 
Celkem hlasů : 17

NÁVRH NA GROUP LIMIT

Příspěvekod JusDeelax » ned 12. kvě 2019 22:19:50

Zdravím, je to jenom můj názor ale vyjádřete se k tomu jelikož na serveru nehraje až tak moc lidí (20max) je podle mě zbytečné nechávat group limit max.4.
Myslím si že minimálně polovina hráčů hraje solo/duo max a určitě nemá šanci fightit nebo dokonce online raidit clan 4 lidí. Neříkám kdyby na serveru hrálo 80 lidí tak je to v pohodě ale to bohužel nehraje. Navrhuju tedy zmenšit group limit (dočasně) na max.3 aby i lidi co nehrajou s velkým klanem měli větší šanci něco na serveru udělat.
2 věc.- Všichni chceme aby na Rustedu hrálo hodně lidí jako to bývalo kdysi. Byla by tu možnost udělat nějaké eventy? např. raid eventy by nebyly úplně špatné. Většinou když někdo dostane raid tak buď jde na jinej server a nebo čeká na wipe. Větší klany by se mohly zaměřovat na tyto eventy a hřáči by měli lepší možnost si zahrát a nedostat 2 den wipu raid což také vede k tomu --REKLAMA-- která by mohla přinést více hráčů na server.
3.věc-Zákaz offline raidů- Z jedné strany je to dobrá věc ale z druhé za na prd. Hodně lidí co hraje tak chodí do práce. viz já. Raidování je zakázáno od 1 do 8 h ráno. Jelikož chodím do práce každý den nemám čas hrát přes den abych si mohl někoho raidnout obzvlášť když je online a když už je čas hrát do noci nebo do rána tak zase raidit nemůžeme. Podle mého je zákaz offline raidů blbost protože to do rustu patří.
Opakuji je to jenom můj názor tak se prosím k tomu vyjádřete děkuji za přečtení -JusDeelax
Uživatelský avatar
JusDeelax
Lovec lidí
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 11. zář 2017 14:15:03

Reklama

Re: NÁVRH NA GROUP LIMIT

Příspěvekod jersi » pon 13. kvě 2019 12:37:39

čím menší party budou tím více se to bude porušovat. navíc solo hráč stejně nic nezmůže ani proti třem...
eventy byli a byl tam jen bordel, na exp se sice dají dělat díky pluginům lepší eventy jak na legacy, ale učast na nich byla většinou proto aby s tím nějak vyjebali a třeba si něco pokradli domů. proto eventy kde je hráčům něco givnuté jsou rizikové. chování hráčů je tak odpudivé že tě to po dvou třech akcích přestane bavit dělat..

offline raidy 1-8 ranní jsou jen takové bezpečnostní opatření aby aktivní klan za noc nezrušil celý server.
i když chodíš do práce není problém si vyčíhnout kdy jsou hráči offline a jít je mimo ten čas. většina jde ve 22 do postele...
souhlasím že to ke hře patří a kdyby tu hrálo více lidi tak by to i šlo, ale v takovém počtu se dá ve dvou přes noc zrušit pulka serveru a lidi nebudou pokračovat.

co se reklamy týká tak samotný FB má slušné oslovení, bohatě stačí lajkovat informace o wipech, ale i přes to že to zaspamuju na TS forum a Discord tak tam klikne 10lidí lajk ze 4tisíc... takže trochu aktivity i z vaší strany by neškodilo. laik nestojí nic...
jinak kdo chce najít česky rust server tak stačí hodit do googlu "rust cz" takže já si myslím že dosah serveru je dostatečný, kdo chce nás najde a kdo nechce tak většinou kvůli komunitě, a tu nedokážeme změnit.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: NÁVRH NA GROUP LIMIT

Příspěvekod Smato » stř 15. kvě 2019 15:54:59

Deelax, netreba meniť nič na servery, jedine v čom je problém su ludia :)
Smato
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 18
Registrován: pát 04. bře 2016 16:15:52

Re: NÁVRH NA GROUP LIMIT

Příspěvekod Miya » stř 15. kvě 2019 16:33:01

Co se týče group limitu tak asi bych nic neměnila, ani dočasně.
Zákaz raidů v noci je momentálně dobrá věc, na mapě je málo basek a raidnout je všechny přes noc by mohli klidně i duo hráči troufám si říct. Hlavně s bonusy na těžení..
K té reklamě - musím souhlasit s jersim, nějáká vaše aktivita na facebooku by mohla dost pomoct.
Naposledy upravil Miya dne pát 17. kvě 2019 20:03:34, celkově upraveno 1
Attention où tu mets tes pieds.

Steam: https://steamcommunity.com/id/msmiiya/
Uživatelský avatar
Miya
Lovec lidí
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 04. srp 2018 10:59:56

Re: NÁVRH NA GROUP LIMIT

Příspěvekod JusDeelax » čtv 16. kvě 2019 11:31:22

Smato - ano to mi povídej stačí mi klan KFC
Miya ty off raidy jsou k ničemu když se na server připojí klan 4 lidí např rodina nebo Kafuni tak stejně všechny hnedka raidí a je na serveru stejně zůstane 5 basek :)
Uživatelský avatar
JusDeelax
Lovec lidí
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 11. zář 2017 14:15:03


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron