• Reklama

Návrh pro Hurtworld

Sem pište své dotazy a nápady

Návrh pro Hurtworld

Příspěvekod MurphyCZe » pát 01. zář 2017 20:18:25

Hra skvělá hraju hurtworld na serveru rusted 5 dní a zatím lidi,co jsem potkal říkali,že je štve stejně jako mě,že není aktuální mapa,, Která je při koupení na steamu ,která nabízí : cesty,města a min. 4x větší mapu ,kdyby byla možnost bložit na server tu novou mapu ,tak by to přivedlo určitě i více lidí,ale pokud není jak ji tam vložit,tak budeme muset hrát na téhle :).Je to jen muj poznatek,kterého jsem si všiml,a proto na hurtworld na serveru rusted není mnoho hráčů,téměř 0.
MurphyCZe
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 01. zář 2017 20:13:53

Reklama

Re: Návrh pro Hurtworld

Příspěvekod Pleskac » sob 02. zář 2017 0:34:29

Nejpozdeji pristi patek bude wipe, update hry a nova mapy a taky by konecne mely fungovat nejake prikazy tim se hra o neco usnadni. Kdyby se pristi tyden nic nedelo tak to tady pripomen.
In Rust we trust!
Uživatelský avatar
Pleskac
Majitel Rusted.cz
 
Příspěvky: 1029
Registrován: sob 08. úno 2014 1:58:55

Re: Návrh pro Hurtworld

Příspěvekod jersi » sob 02. zář 2017 7:01:48

na hurtworld je 0 hračů protože je to těžká hra a oni jsou zvyklí mít vše hned. s mapou to nesouvisí na staré mapě bylo taky 0hračů.

navic na staré mapě je všechno daleko. jít pěšky pro mondanium nebo ultranium je utrpení, noobici tam mnohdy ani nedojdou umrou na hlad nebo upal. pak dojdou a zjistí že to nevytěží protože je to zabíjí... a než si dojdou pro svuj loot tak už zmizí.
potkat nějakého hrače na té gigantické mapě je skoro nemožné. a to je další věc co jim vadila.

myslím že je tam více map tak by se mohli zkusit i jiné pravda ze na této chybí nějaké orientační body. jinak je na hraní v tak malém počtu skvělá
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Návrh pro Hurtworld

Příspěvekod MurphyCZe » sob 02. zář 2017 10:45:20

Ano, souhlasím s updeitem a wipem,ale příkazy bych tam moc nedával,když je to takto vanila,tak to je víc survival ,ale kdyby jo,tak bych dal max pazour. sekyrku a 1x maso :) . Už se těším na větší mapu :) a co se týče 2x odpovědi,tak ano,je to těžká hra,ale o to je jiná,než ostatní a zábavnější,to že lidi pujdou daleko pro rudu OK,ale ty cesty ,aby se i cesty zužitkovali nebo ty města nabídnou PVP zony a větší možnost pro stavbu domu :),podle mě tam dát tu největší mapu aji podle názoru ostatních je dobrý plán :) a pokud to prostě někdo neumí,tak má plno dalších survival her,já mám tuto rád,protože to je výzva a to mě na tom baví :). PS: loot bych nechal po wipe max. 2x víc ne,pak by to zas bylo moc lehké. :)
MurphyCZe
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 01. zář 2017 20:13:53

Re: Návrh pro Hurtworld

Příspěvekod MurphyCZe » sob 02. zář 2017 10:48:32

Na větší mapě si člověk začne vážit auta ! :) a hlavně má kudma jezdit :)
MurphyCZe
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 01. zář 2017 20:13:53

Re: Návrh pro Hurtworld

Příspěvekod jersi » sob 02. zář 2017 16:55:53

po cestě jsem jezdil minimálně. porad to bylo delší než jezdit přímou cestou.

MurphyCZe píše:větší možnost pro stavbu domu

tím myslíš co ?

PVP zony ? cela mapa je PVP zona
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Návrh pro Hurtworld

Příspěvekod MurphyCZe » sob 02. zář 2017 17:42:56

Blbě jsem se vyjádřil,myslel jsem,že je víc lokací pro stavbu domu,dá se víc schovat a tudíž je huř k nalezení a k PVP zonám,jasný,celá mapa je PVP zoná,ale když člověk chce přestřelku,tak automaticky jde k městu,kde býva ,, 100% nějaký člověk :)
MurphyCZe
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 01. zář 2017 20:13:53

Re: Návrh pro Hurtworld

Příspěvekod jersi » sob 02. zář 2017 18:34:28

no nebýva právě proto že ta mapa je velka na tak málo lidi.
chceš lidi na přestřelku ale chceš mapu kde se schováš...
v těch radiačkach není důvod se zdržovat nepamatuju si že bych tam něco takového zažíval spiše jsem si ty hrače musel najít. do radiacky přijes a za minutu ji vybereš a jedeš dál.

starou mapu jsem měl taky rad. ale že by to bylo zrovna to co ten server potřebuje si nemyslím. ta hra je těžká a nikdo tam nevydrzí dost dlouho aby ji přišel na kloub. přitom ve finále je jednoduchá jen je potřeba pouzívat hlavu
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Návrh pro Hurtworld

Příspěvekod MurphyCZe » sob 02. zář 2017 20:10:59

Souhlasím,ale za změnu nic nedáme :)
MurphyCZe
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 01. zář 2017 20:13:53

Re: Návrh pro Hurtworld

Příspěvekod Pleskac » ned 03. zář 2017 17:21:59

MurphyCZe píše:Souhlasím,ale za změnu nic nedáme :)


Tak uz je to aktualizovane ale je to jen vanilla zatim zadne prikazy nejdou a nevim kdy pujdou dost mozna az v nejake dalsi verzi :D
In Rust we trust!
Uživatelský avatar
Pleskac
Majitel Rusted.cz
 
Příspěvky: 1029
Registrován: sob 08. úno 2014 1:58:55

Další

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron