• Reklama

Nábor na moderátora

Nábor na moderátora

Příspěvekod lone » úte 25. pro 2018 23:29:22

1) Nick (Ve hře) - 111111111 Jsem ochotný si to změnit jestliže by to bylo nevhodné
2) Vaší aktivitu na serveru a fóru. - Hraju server kratší dobu ale zalíbil se mi a tento wipe tu hraju každy den 8-15 hodin na fóru se dívam když jsou nějake akce nebo když se prostě něco děje a navíc mam znalost o pravidlech ( na foru jsem nově registrovany ale díval jsem se tam předtím)
3) Počet nahraných hodin na Rust Experimental. - Na tomto učtu mam přes 700 hodin a na druhem učtu mam přes 900 hraju na dvou učtech kvuli tomu že jsem dříve hraval na kamaradovem učtě Rust než jsem si ho koupil na hlavním
4) Funkční Mikrofon (Musí vám být dobře rozumět!) - Ano mam mikrofon a jde mi dobře rozumět
5) Mít stažený a funkční TeamSpeak3! - Mám
6) Nějaký kontakt (Steam/Skype/E-mail) - https://steamcommunity.com/id/xdlone/ email: Matybod@gmail.com
7) Váš věk - 15 let
8) Něco o vás - Jmenuji se Matyáš Zdeněk , Bydlím v Olomouckem Kraji , Můj koníček je hraní her hlavně Rustu , rád bych dodržoval na serveru pořadek a zadržoval činum proti pravidlum aby hrači byli spokojení . rád pomaham novým lidem .
lone
Kámen
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 25. pro 2018 23:14:25

Reklama

Re: Nábor na moderátora

Příspěvekod Woffik » stř 26. pro 2018 2:30:37

Ne nespravíme ďalšiu chybu. Nábor uzavren
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron