• Reklama

to takhle děláš vždycky odstraňovači ?

Všechno co se děje se serverem je psáno tady!

to takhle děláš vždycky odstraňovači ?

Příspěvekod alex99 » stř 03. pro 2014 14:03:18

Jenom se mi líbí že když nemáš názory tak prostě to prostě zamkneš... stejně jako naši policajti když něco nevěděj tak tě prostě zatknou...

PS: na serveru všechny obviňuješ z hacků, protože je někdo lepší než ty... Vystřelíš po mě já tě zabiju a řekneš že mám radar :DDD :facepalm:
alex99
Lovec lidí
 
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 21. srp 2014 17:06:16

Reklama

Re: to takhle děláš vždycky odstraňovači ?

Příspěvekod DeMo » stř 03. pro 2014 16:41:50

Dodaj screen ;) že to napísal :*
Ak nemáš tak prosím ťa nezakladaj už viac tém... o Odstranovacovi lebo už fakt ako keby si si sadol naňho.. ;) pre menej chápavých.. chceš aby mu odobrali práva ;)...
Ale ja poznám veľa takých ľudí kto chcem iným ľuďom zle... a keď si myslíš že Odstranovac ti robí zle, že ti napísal že máš radar alebo ti dá mute... to neznamená že ti ten mute nevyprší.. a čo keď napísal niečo, ignoruj ho ;)... a nevieš dokázať keď ti také píše zo screenom tak radšej ani nepíš na fórum ;) Lebo aj ja si môžem napísať ze Odstranovac mi napísal že som koko* ;)... Vieš mysli na následky ;) mysli trocha dopredu ;)... A prosím ťa Keby na serveri nebol odstranovac a niekto iní by tebe nadával ? tak mi povedz kto by mu dal mute ? hmm ?... Nikto... Ale keď ti Odstranovac napíše ze más radar tak už hneď píšeš na fórum ? a kde je dôkaz ?... :wtf:
Radšej nechaj všetko ako má byť... Nestaraj sa o Moderátorov.. a Adminov... Staraj sa o Seba, Hraj... a zabávaj sa..
Lebo viem že na 100% si prišiel hrať na servery preto aby si sa zabavil a nie preto lebo chceš podať jedného Moderátora na fórum lebo ti napísal niečo... :facepalm:
Ja si myslím že toto môžeme uzamknúť lebo toto tu nemá čo hľadať... :)
Prajem ti peknú hru.. 8-)
Uživatelský avatar
DeMo
Raider
 
Příspěvky: 81
Registrován: čtv 28. srp 2014 16:36:00
Bydliště: Slovakia

Re: to takhle děláš vždycky odstraňovači ?

Příspěvekod Enerson » stř 03. pro 2014 16:56:58

Enerson píše:Srandy kopec :D, klidně ti to nechám otevřené aby jsi dál vyjadřoval co máš na srdíčku no jasné, zabil jsi mě hodněkrát :D
O tobě jsem neřekl ani slovo, začni se chovat a mute znova nedostaneš ;)
nechápu co to tady skoušíš s radarem, kdyť nestrefíš ani zajíce :repair: :repair: :repair:
Enerson
Raider
 
Příspěvky: 72
Registrován: stř 13. srp 2014 19:05:37

Re: to takhle děláš vždycky odstraňovači ?

Příspěvekod FrostCze » stř 03. pro 2014 21:04:35

enerson on netrefi tpho zajice protoze ten zajic skace :-D
FrostCze
Lovec lidí
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 25. srp 2014 18:04:08

Re: to takhle děláš vždycky odstraňovači ?

Příspěvekod Enerson » čtv 04. pro 2014 23:15:24

No hlavně, že chtěl nehcat to téma otevřené a už se ani neozve :rofl: :facepalm: :facepalm:
Enerson
Raider
 
Příspěvky: 72
Registrován: stř 13. srp 2014 19:05:37

Re: to takhle děláš vždycky odstraňovači ?

Příspěvekod Azbest » pát 05. pro 2014 15:53:42

Přijde mi, že téma ztratilo smysl. V případě nových stížností si založte novej topic, nemá smysl se tu vzájemně zbytečně provokovat.

Lock
Smells like bullshit...
Uživatelský avatar
Azbest
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 01. kvě 2014 20:04:34


Zpět na Novinky

  • Reklama
cron