• Reklama

Porušování pravidel a jejich upřesnění.

Všechno co se děje se serverem je psáno tady!

Re: Porušování pravidel a jejich upřesnění.

Příspěvekod Anthel » pon 18. kvě 2015 14:20:26

jersi píše:sice dlouho nehraju ale vyjádřím se k tomu.
podle mě k tomu naprosto špatně přistupujete, nemužete něco po hráčích chtít, aby něco nevyužívali, nepoužívali atd... jednak 90%lidi nečte pravidla a tomu zbytku je to u zadnice. a to i proto že ban není žádny trest, unban se dá koupit vyžebrat, nebo ho smazete po wipu... co já už viděl xkrat zabanované lidi stejně tam za par dní byli zpět nebo jen nachvíli přesli na jiný realm.
ban má být ban -totalka - konečná - něco z čeho musí mít hráč strach. ne neustálá a jediná vyhružka za každou blbost.

jesli že se takto využívá safezona tak ji bud zruším nebo to ošefuju tak aby sleeper byl zabitelný.
někdo musí nutně offline vypne si to tam a dostane ban ? nebo ne ? no pak se nato muže kažý vymlouvat ... to není řešení
a vubec co má co na rustu dělat safe zona...

zastavování schodu ceilingem je zcela korektní věc na rustu, zato destroy není. když tě na ofíku někdo vybere tak neopravíš jen dvere a pokračujes, cely dum opouštíš a stavíš od nuly nemas ani material. vy zakazujete stavět ceilingy při raidech jen kvůli tomu že /destroy špatně funguje ? sloupy nad sebe muzes dávat bez ceilingu to každý ví. myslim že už samotný destroy je strašně OP
mimochodem destroy dříve ceiling i se sloupkama zrusit mohl proč zase ne ?


moderátoři.
naprosto nechápu co je to za princip že se někdo hlásí o moderátora, a jak jsi řekl jen si zvyšují ego.
moderátora by měli v první řadě nabízet admini, a to hráčum které tu vidi často a zdají se jim rozumní. a ne že si napíšou lidi topic..
druhá věc je přístup moderátoru, co jsem tu byl, tak každý strasně rád zveličoval svojí funkci na chatu, a pořad vyhrozovali mutem atd... já jsem moderátora měl myslim že to nikdo ani neví, ani jsem o něj nežádal, když jsem viděl že někdo nadavá nebo prudí dostal mute, ani neveděli od koho, vědeli jen zaco. a byl klid. nikdo nenadával a nikdo si nemohl ani na mě stěžovat, protože to nikdo nevěděl, a fungovalo to skvěle.
sám říkaš že moderátor nemá práva skoro na nic, tak proč mají vubec potřeby se vyjadrovat a označovat se? nadavas - mute - klid. tady nemá smysl diskutovat, přemlouvat nebo vysvětlovat. když piše na chat o orgánech které ani neviděl a zrazu se mu na obrazovce objeví že dostal mute, zcela jistě mu to dojde.



Ano, chápu to co zde píšeš a s většinou souhlasím, bohužel nastavení banů a strach z nich je pouze Pleskáčův odkaz a tak člověk musí pracovat stím co má dostupné a stím já nic neudělám ...Pokuď se člověk proviní, ban dostane, dobře může si koupit unban, ovšem je to už tak že se na něj člověk víc zaměří a následně si taky už jen tak neškrtne...

To samé ti budu muset napsat i o safezónách, diskutoval jsem to s Pleskym a je to to samé, už je to nějak nastavené a tak se stím musím vypořádat po svém, zatím mě nenapadlo nic lepšího co stím udělat a odpojovat se v safezóně je prostě blbost, btw: souhlasím stím že je safezóna v rustu blbost ale už je to jednou tak a hráči jsou nato zvyklí, myslím si že odstranění by se nelíbilo i když je větší procento zneužívání jak pouhé užití v dobru ....

Dobře, s tím destroyem tady bohužel pleteš věc která už s Rustedem nemá nic společného, ano, souhlasím, offíky jedou bez pluginů ... Ale řeknu ti to takhle, spousta lidí jako třeba já hrajou Rusted protože maj rádi jeho nastavení, obecně ho prostě mají rádi a proto nehrajou Offíky i když by mohly, prostě Rusted je výjmečný už jen tím že pluginy má a že je nějak normálně nastavený....

Co se týče moderátorů, jediný moderátor kterýho jsem kdy nabral byl Maxmen, kterýho jsem znal dýl, uměl se chovat, byl to dospělý člověk a věděl jak řešit situace.. To co se nabírá teď jde mimo mě čímž neříkám že je mi to jedno ale nic stím nenadělám, ovšem musím uznat že pravdu máš ...
Je pravda a já to uznám, já jako moderátor ktomu přistupuju trochu hůř, z větší části spíš trollím :D...Zas na druhou stranu, když už jdu někde jako admin, snažím se, nelíbí se mi to, co se tu děje ale není to má věc tak se snažím alespoň trochu..

Nechal jsem to odemknuté protože jsem čekal že se ozvou i rozumný... Stále to odemčený nechávám a čekám na dalších pár dobrých reakcí :). Nesmyslné komentáře jsem smazal a k tomuto jsem se vyjádřil :). Ještě zvážím reakce :). (Btw. Do pravidel by se to mělo dnešním dnem vepsat po domluvě s Pleskym.)
T&P
"Srdeční záležitost."

Můj YTB Kanál (Převážně Rust videa)
Affiho YTB Kanál (Převážně Rust Videa)

...Chovejte se i nadále jako prasata ale nečekejte potom slušné zacházení ze strany adminů!...
Uživatelský avatar
Anthel
Raider
 
Příspěvky: 221
Registrován: ned 22. čer 2014 11:49:21

Reklama

Re: Porušování pravidel a jejich upřesnění.

Příspěvekod jersi » pon 18. kvě 2015 17:25:18

no, tak z většínou souhlasíš a vidiš že to má chyby a přesto to tak zůstane, v tom vidím možný problém poklesu populace.

já zase souhlasím že upravy v rust musí být, čisty rust je o ničem a velice rychle nudí. ovšem ty upravy musí mít nějaké hranice aby hra nestratila svoji podstatu a nebyli upravy využívány, nejen ze uprava pak nemá smysl, ale zkazí to celou hru.

například /destroy, nechci to rozvádět protože to je jedno z mých know-how. ale zkrátka pokud zničím stěnu nemuže se mi vrátit 4LQM. ztoho si udělam kevlar - možná chápeš kam tím mířím. musí se mi vrátit jen ta stěna abych mohl z toho postavit zase jen stěnu, a ne si z toho udělat základy, zbrane, kevlar, lockpick atd...
proto destroy-ano, ale nevracet material jen to co zničil, nebo vracet v materiálu ale z 50% třeba.

proste když někoho vykradu nestačí si přestavet behem hodiny dum a pokračovat, ten človek musí jít farmit, znova obětovat čas do té hry tak aby se mohl zařídit a ne jen chodit a hrát to jako CS. o tom ten rust je, tím že něco farmím a stavím tím vytvářím hru pro ostatní. a taky proto by peníze ve hře měli být vytvářeny společne s XP. a ne prodejem materiálu:
ofik - vykradu dum, material si chovám nebo si vyrobím zbrane, postavím nový dum - to jsou věci které zůstávají ve hře a ostatní hráčí o ně usilují - koloběh hry - vytvoření dalšího cíle ostatním hráčum.
Rusted - vykradu dum, většinou všechno prodám - materiál zmizel, znovu se nedostane do oběhu, stejné jako by jsi někomu zrušil dum. hráč nemá nic, utočník nezbohatl a není tudíš cílem.

kdyby byli peníze třeba 20% ze získaných XP pak by každy na další lvl clanu musel více těžit - více hrát - více materiálu v oběhu - více lákadel na vykradení - více zabavy - více hráčů. navíc by peníze nemusel dávat do klanu ale něco si koupit a tím by zase zvětšil objem materiálu ve hře.

prodávat by se mohly jen crapy jako je uhli, sekerky, krev, třeba za trochu více a kdekoli tam uz by to bylo jedno. - nepotřebné obchody - a safe zony.
opět o problém méně

rust se přesně tímto zkazil, všichni to chápou jako střílečku, ale zato mužou jen upravy ve hře, na ofiku pořad platí kdo nemá nežije.
někdy až budu mít čas vam popíšu mojí představu nastavení serveru, myslím si že by to každy klasický hráč rustu uvítal, třeba to pleskyho zaujme a zkusí takový server
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Porušování pravidel a jejich upřesnění.

Příspěvekod eSkip » pon 18. kvě 2015 18:16:44

jersi píše:no, tak z většínou souhlasíš a vidiš že to má chyby a přesto to tak zůstane, v tom vidím možný problém poklesu populace.

já zase souhlasím že upravy v rust musí být, čisty rust je o ničem a velice rychle nudí. ovšem ty upravy musí mít nějaké hranice aby hra nestratila svoji podstatu a nebyli upravy využívány, nejen ze uprava pak nemá smysl, ale zkazí to celou hru.

například /destroy, nechci to rozvádět protože to je jedno z mých know-how. ale zkrátka pokud zničím stěnu nemuže se mi vrátit 4LQM. ztoho si udělam kevlar - možná chápeš kam tím mířím. musí se mi vrátit jen ta stěna abych mohl z toho postavit zase jen stěnu, a ne si z toho udělat základy, zbrane, kevlar, lockpick atd...
proto destroy-ano, ale nevracet material jen to co zničil, nebo vracet v materiálu ale z 50% třeba.

proste když někoho vykradu nestačí si přestavet behem hodiny dum a pokračovat, ten človek musí jít farmit, znova obětovat čas do té hry tak aby se mohl zařídit a ne jen chodit a hrát to jako CS. o tom ten rust je, tím že něco farmím a stavím tím vytvářím hru pro ostatní. a taky proto by peníze ve hře měli být vytvářeny společne s XP. a ne prodejem materiálu:
ofik - vykradu dum, material si chovám nebo si vyrobím zbrane, postavím nový dum - to jsou věci které zůstávají ve hře a ostatní hráčí o ně usilují - koloběh hry - vytvoření dalšího cíle ostatním hráčum.
Rusted - vykradu dum, většinou všechno prodám - materiál zmizel, znovu se nedostane do oběhu, stejné jako by jsi někomu zrušil dum. hráč nemá nic, utočník nezbohatl a není tudíš cílem.

kdyby byli peníze třeba 20% ze získaných XP pak by každy na další lvl clanu musel více těžit - více hrát - více materiálu v oběhu - více lákadel na vykradení - více zabavy - více hráčů. navíc by peníze nemusel dávat do klanu ale něco si koupit a tím by zase zvětšil objem materiálu ve hře.

prodávat by se mohly jen crapy jako je uhli, sekerky, krev, třeba za trochu více a kdekoli tam uz by to bylo jedno. - nepotřebné obchody - a safe zony.
opět o problém méně

rust se přesně tímto zkazil, všichni to chápou jako střílečku, ale zato mužou jen upravy ve hře, na ofiku pořad platí kdo nemá nežije.
někdy až budu mít čas vam popíšu mojí představu nastavení serveru, myslím si že by to každy klasický hráč rustu uvítal, třeba to pleskyho zaujme a zkusí takový server





Založ si vlastný portál mal by si to dobre myslíš to dobre teba by som dal namiesto Pleskača (nič proti tebe ak si to čítaš)
Ty by si vedel ako riadiť portál .... Uznávam ...
eSkip
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 07. dub 2015 13:56:20

Re: Porušování pravidel a jejich upřesnění.

Příspěvekod Screppy » pon 18. kvě 2015 18:29:03

eSkip píše:
jersi píše:no, tak z většínou souhlasíš a vidiš že to má chyby a přesto to tak zůstane, v tom vidím možný problém poklesu populace.

já zase souhlasím že upravy v rust musí být, čisty rust je o ničem a velice rychle nudí. ovšem ty upravy musí mít nějaké hranice aby hra nestratila svoji podstatu a nebyli upravy využívány, nejen ze uprava pak nemá smysl, ale zkazí to celou hru.

například /destroy, nechci to rozvádět protože to je jedno z mých know-how. ale zkrátka pokud zničím stěnu nemuže se mi vrátit 4LQM. ztoho si udělam kevlar - možná chápeš kam tím mířím. musí se mi vrátit jen ta stěna abych mohl z toho postavit zase jen stěnu, a ne si z toho udělat základy, zbrane, kevlar, lockpick atd...
proto destroy-ano, ale nevracet material jen to co zničil, nebo vracet v materiálu ale z 50% třeba.

proste když někoho vykradu nestačí si přestavet behem hodiny dum a pokračovat, ten človek musí jít farmit, znova obětovat čas do té hry tak aby se mohl zařídit a ne jen chodit a hrát to jako CS. o tom ten rust je, tím že něco farmím a stavím tím vytvářím hru pro ostatní. a taky proto by peníze ve hře měli být vytvářeny společne s XP. a ne prodejem materiálu:
ofik - vykradu dum, material si chovám nebo si vyrobím zbrane, postavím nový dum - to jsou věci které zůstávají ve hře a ostatní hráčí o ně usilují - koloběh hry - vytvoření dalšího cíle ostatním hráčum.
Rusted - vykradu dum, většinou všechno prodám - materiál zmizel, znovu se nedostane do oběhu, stejné jako by jsi někomu zrušil dum. hráč nemá nic, utočník nezbohatl a není tudíš cílem.

kdyby byli peníze třeba 20% ze získaných XP pak by každy na další lvl clanu musel více těžit - více hrát - více materiálu v oběhu - více lákadel na vykradení - více zabavy - více hráčů. navíc by peníze nemusel dávat do klanu ale něco si koupit a tím by zase zvětšil objem materiálu ve hře.

prodávat by se mohly jen crapy jako je uhli, sekerky, krev, třeba za trochu více a kdekoli tam uz by to bylo jedno. - nepotřebné obchody - a safe zony.
opět o problém méně

rust se přesně tímto zkazil, všichni to chápou jako střílečku, ale zato mužou jen upravy ve hře, na ofiku pořad platí kdo nemá nežije.
někdy až budu mít čas vam popíšu mojí představu nastavení serveru, myslím si že by to každy klasický hráč rustu uvítal, třeba to pleskyho zaujme a zkusí takový server





Založ si vlastný portál mal by si to dobre myslíš to dobre teba by som dal namiesto Pleskača (nič proti tebe ak si to čítaš)
Ty by si vedel ako riadiť portál .... Uznávam ...

I kdyby si udělal vlastní portál .. tak ty laggy budou tak i tak .. na každém jsou laggy.. :-) Hacky to samí .. :-)
Nic by jsi si s tím nepomohl .. ! :-)
STAND YOUR GROUND!
Uživatelský avatar
Screppy
Raider
 
Příspěvky: 792
Registrován: čtv 30. říj 2014 12:54:33

Re: Porušování pravidel a jejich upřesnění.

Příspěvekod jersi » pon 18. kvě 2015 20:11:53

no možná vím jak nato, ale nemám nato čas, a nervy, a chce to mít i jiné vlastnosti a zkušenosti jaké já nemám a pleskáč má. takže rozhodně mu nebudu fušovat do řemesla. nejpodstatnější věc jsou nervy, já bych je na vás neměl, v tomhle mě Pleskáč fascinuje, i když často na plno věcí kašle nebo odpovída pozde nebo vubec, ale podstatné je že to tu už dva roky běží (možná dele nevím opravte mě)

co se týká těch lagu, no ano budou už kvuli budovám,ale když jsem hrál tak nebyli serverové lagy, jen čístě s těmi budovami (až pozdeji jak bylo moc lidi začali)
ovšem ty lagy jsou taky zpusobené kompikacemi ve hře, což jsou ty pluginy, možná vzpomenete jak plesky porad opravoval to zobrazovaní dmge. to je podle mě věc která vubec nemusí být ve hře, naprosto k ničemu, a když se dá do kupy více takových kravinek tak to pak server nestíha (asi nerozumím tomu až tak ale vliv to má)

a co se týká hacku, tak ty taky byli jednu dobu vyřešené, hra byla dost čistá, no radar šel, ale pak ani ten nějakou dobu nešel, takže asi jiná verze nvm. ale to asi bude věčné, proto jak jsem psal dříve, ban musí být jediné a definitivní řešení takových hráčů.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Porušování pravidel a jejich upřesnění.

Příspěvekod Lgio » pon 25. kvě 2015 17:01:14

Zdravím.
Vyjadrím sa k Vašim bodom a banom.

1. Safe zóna. Nevieme donútiť hráčov, aby nesleepovali v safe zone. Zmažte im veci v inventari, alebo sa po 30 min. v zone automaticky predaju.
2. Domy. Zmazať domy, keď nebudu od seba na určenú vzdialenosť súhlasím, ale len tie domy, ktore tam boli postavené neskoršie. To znamená, pozrieť dátum stavby funkčného domu a ostatne vymažem bez toho, aby som niekoho upozornoval.
3. Hacky - Večný problém. Dať ban tomu, komu to spadne nie je spravne, pretože to vôbec nemusí súvisiť z kablom. Na toto sa treba zamerať adminmi. Sledujte top hracov, ich presnosť. Vieto to vyhodnotiť oproti priemeru. Hráči to urobia aj bez toho, aby im net vypadol, ked sú dostatočne rýchly. Tu treba hladať podprogramy, ktoré to zachytia malé výpadky a porovnať ich, kedy k nim došlo, či už pri prestrelke a naslednom zabití hráča, alebo sú to výpadky pri bežnom hraní (stavaní, behaní. ťažení atď). A tu treba dávať tvrde postihy. Ban do dalšieho wipu za 5 hráčov pri výpadku, alebo vychýlení programu. 5 krát a dosť.
4. Zastavovanie.- Dá raidiaci hráč celing do domu inému hráčovi a znemožní mu obnoviť dom. Trest, zobrať tomuto hráčovi všetky veci, zmazať domy bez nahrady a na týždeň mu zastaviť stavanie čo i len sheltra. Vymazať mu všetky craftové naučené veci. Za další takýto prehrešom ban na 7 dní. Unban. Za každý deň banu odbanovanie za cenu, ktorá je stanovená. to znamená máš 7 dní banu, unban stojí 500RS, tak 7x500 je 3500RS. Vyriešené.
5. Moderátori - toto je na vás, ktomuto sa vyjadrovať nebudem.
Lgio
Kámen
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 07. kvě 2015 20:40:39

Předchozí

Zpět na Novinky

  • Reklama
cron