• Reklama

Moderátor Rust-Experimental

Všechno co se děje se serverem je psáno tady!

Moderátor Rust-Experimental

Příspěvekod Arangis » čtv 29. říj 2015 22:02:34

Ahoj, koukal jsem po forku a nenašel jsem topic pro nábor do teamu, který se stará o chod serverů. Snad nebude vadit, že napíši sem.

Před pár dny jsem začal hrát na experimentál serveru a bylo to boží. Jenomže všechno dobré se může ve špatné obrátit a začal jsem objevovat nedostatky. Nedostatky nejsou v serveru, ale v mladé komunitě, která se chová opravdu hrozně a odhání to velké množství lidí.
Jste momentálně jeden z top serverů u nás a je to škoda. Na server nikdo z adminů nepřijde, takže urážky lítají jedna za druhou.

Proto mě napadlo, že bych se mohl přihlásit o post Moderátora a snažit se postupem času na serveru změnit chování hráčů k sobě navzájem a udržovat nějaké pravidla slušného chování.Rád bych se zapojil do podpory serveru a to jakoukoli formou a to i kdyby přihláška nedopadla kladně.

Napíšu pár slov o mně

Jmenuji se Jan a jsem mezi vámi už 21 let
Mezi mé koníčky patří: :arrow: Fotbal - účastním se vesnické ligi :D
:arrow: PC - převážně trávím čas hraním, ale toho času příliš není z důvodu práce
:arrow: Motorky - jsem aktivní motorkář, který občas nezvládne zatáčku
:arrow: Filmy, seriály - GoT je mým favoritem
:arrow: Uplně nejvíc ale zbožňuji Folklór
:arrow: Hudba - Můj žánr nechcete slyšet :nope:


Nejsem rasista :-) řekl bych, že jsem pohodový, mladý a nekonfliktní muž pocházející z Moravy.

Více otázek, dotazů bych raději zodpověděl na TeamSpeaku nebo skypu pokud je tak možno.
Děkuji vám za pozornost Jan H. / Arangis
Bláznovství obchází kolem světa jako slunce. Není místa, kde by nesvítilo.
Arangis
Lovec lidí
 
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 29. říj 2015 20:48:10
Bydliště: Jihomoravský kraj

Reklama

Re: Moderátor Rust-Experimental

Příspěvekod Screppy » pát 30. říj 2015 0:10:16

Já bych ti šanci dal, ale ještě počkej na vyjádření Pleskáče co ti k tomu napíše.. Za mě máš ano a klidně bych tě přijal. 8-)
STAND YOUR GROUND!
Uživatelský avatar
Screppy
Raider
 
Příspěvky: 792
Registrován: čtv 30. říj 2014 12:54:33

Re: Moderátor Rust-Experimental

Příspěvekod pavka » úte 03. lis 2015 8:23:06

Že bychom konečně měli moderátor který není jako CirSo. Předem se omlouvám za to sprosté slovo na konci.



#Pavka_power
#Pavka_power_YOLO_moje_moto
Obrázek
Uživatelský avatar
pavka
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 11. říj 2015 19:21:19

Re: Moderátor Rust-Experimental

Příspěvekod Budy » úte 03. lis 2015 9:50:30

Cirso davno mod nieje :)
Ako niekto random povedal:
"You'll be the best 4ever"
Uživatelský avatar
Budy
Raider
 
Příspěvky: 130
Registrován: pát 08. srp 2014 17:15:23

Re: Moderátor Rust-Experimental

Příspěvekod pavka » úte 03. lis 2015 13:31:19

Budy píše:Cirso davno mod nieje :)

Ty si ale blesk, no právě konečně bude na serveru aktivní mod kterého možná budou respektovat.
#Pavka_power_YOLO_moje_moto
Obrázek
Uživatelský avatar
pavka
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 11. říj 2015 19:21:19

Re: Moderátor Rust-Experimental

Příspěvekod CirSo » úte 03. lis 2015 15:07:03

Já bych tě osobně nebral proč? protože za 1. hraješ na x g e n u za 2. o rustedě jsi řikal že je to na pi.ču komunita tak proč chceš tedy práva?

Můj příspěvek neznamená nic ale musel jsem to tu napsat.
Jeden výstřel, jeden headshot, jeden kill, žádný AB pouze Skill

[MOD] - rust experimental
Uživatelský avatar
CirSo
Lovec lidí
 
Příspěvky: 34
Registrován: pon 21. zář 2015 16:13:44

Re: Moderátor Rust-Experimental

Příspěvekod Arangis » úte 03. lis 2015 17:25:36

Ano šel jsem na X*** abych mohl porovnat a poznat konkurenci. Hlavně mě raidnul hacker, takže momentalně čekam na wipe, protože nemám absolutně nic a i kdybych hrál třeba s majitelem Xg**** šachy, tak tobě je do toho prd. Co jsem slyšel, tak máš pověst hackera a dítěte, které se absolutně neumí chovat, nemá žádnou pokoru. Tvůj názor beru, ale tvrdě s ním nesouhlasím. Nevim co víc ti napsat, snad jen ať se trochu zamyslíš, jak se tím vším shazuješ. Občas se ohlední a zhodnoť své chování. :facepalm:
Bláznovství obchází kolem světa jako slunce. Není místa, kde by nesvítilo.
Arangis
Lovec lidí
 
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 29. říj 2015 20:48:10
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Moderátor Rust-Experimental

Příspěvekod Budy » úte 03. lis 2015 19:19:28

Dám ti jednu radu. Pleskáč ťa nepríme len z dôvodu že si spomenul konkurenčný portál prečo? :) Neznáša reklamy na iný portál a podobne. :) Neznáša cheaty, bugy, a podobne. :)

Pekný deň
Ako niekto random povedal:
"You'll be the best 4ever"
Uživatelský avatar
Budy
Raider
 
Příspěvky: 130
Registrován: pát 08. srp 2014 17:15:23

Re: Moderátor Rust-Experimental

Příspěvekod 449 » stř 04. lis 2015 9:34:54

Arangis píše:Ano šel jsem na X*** abych mohl porovnat a poznat konkurenci. Hlavně mě raidnul hacker, takže momentalně čekam na wipe, protože nemám absolutně nic a i kdybych hrál třeba s majitelem Xg**** šachy, tak tobě je do toho prd. Co jsem slyšel, tak máš pověst hackera a dítěte, které se absolutně neumí chovat, nemá žádnou pokoru. Tvůj názor beru, ale tvrdě s ním nesouhlasím. Nevim co víc ti napsat, snad jen ať se trochu zamyslíš, jak se tím vším shazuješ. Občas se ohlední a zhodnoť své chování. :facepalm:



To je pěkný :)

[ZAMÍTNUTO!!]
Ralph
Uživatelský avatar
449
Raider
 
Příspěvky: 695
Registrován: úte 21. črc 2015 8:12:16

Re: Moderátor Rust-Experimental

Příspěvekod MaXiMuS » pát 06. lis 2015 23:49:45

tiež sa tu vyjadrim, Prihláška sa mi páči ale ja som ťa ešte nevidel v hre keďže nehrajem experimental. Takže posudzujem len podľa prihlašky a komentarov/reakcii, zamňa Ano . Nechavam to otvorene keby s tým niekto z admin team nesúhlasil tak to locknite ale pre 449 to neplatí, :D nechaj to zatiaľ otvorene.
Naposledy upravil MaXiMuS dne sob 07. lis 2015 15:14:45, celkově upraveno 1
MaXiMuS
Raider
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned 01. bře 2015 21:19:49

Další

Zpět na Novinky

  • Reklama
cron