• Reklama

Změna Airu

Všechno co se děje se serverem je psáno tady!

Re: Změna Airu

Příspěvekod RebelXX » stř 13. črc 2016 6:49:38

Souhasím :-P :-P :-P :-P
RebelXX
Kámen
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 25. čer 2016 9:04:49

Reklama

Re: Změna Airu

Příspěvekod jersi » stř 13. črc 2016 7:59:15

já bych měl ještě jiný návrh co se ke mě dostalo od hráčů a líbi se mi.

Shelter bych dal za 1000Wood bez jakékoli vratky. (pak by záleželo na vás jestli by vám zato stál. a byla by to další cenná komodita.)

a small stashe jen do airdropu né do beden. to se dá snadno bez pracně farmit. ale drop a small stashe bych dal minimální jako na supply signál.
ono za tyden farmení dropu a noční chytání si snadno 5stashu nasbíráte a hned máte místo pro 75c4 pod dveřmi. ;)


a jen vysvětlení proč to omezení.
sheltery každý používa na portění domu. padne air. naháči s shelterama v ruce v akci... chňapne jednu bednu a fuk už se portuje domu.
stejně tak pokládání na batohy (ano je to clever ale už ne když to děla každy)

a stashe z toho duvodu že je většina má pod dveřmi kde se nedají vybrat a při raidu se zničí... no tak co to je za raid když si nic neodnesete
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Změna Airu

Příspěvekod ShooterKo » stř 13. črc 2016 8:53:41

:))
Prvním krokem k opuštění je uvědomit si, že ten druhý je kok**!
Pokud potřebuješ pomoc, jsem na TS a na foru.
Chovejte se jako hovada, ale nečekejte pěkné chování od adminů!
Uživatelský avatar
ShooterKo
Raider
 
Příspěvky: 209
Registrován: ned 02. lis 2014 6:43:29

Re: Změna Airu

Příspěvekod ShooterKo » stř 13. črc 2016 8:54:16

DrawaxCZE píše:Dobrý nápad. :like: :like:

:))
Prvním krokem k opuštění je uvědomit si, že ten druhý je kok**!
Pokud potřebuješ pomoc, jsem na TS a na foru.
Chovejte se jako hovada, ale nečekejte pěkné chování od adminů!
Uživatelský avatar
ShooterKo
Raider
 
Příspěvky: 209
Registrován: ned 02. lis 2014 6:43:29

Re: Změna Airu

Příspěvekod Woffik » stř 13. črc 2016 9:16:07

small stashu najdeš v mutanti alebo chestkach, potom shelter neviem mne moc nechýba :D
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Re: Změna Airu

Příspěvekod Enerson » stř 13. črc 2016 21:19:48

jersi píše:já bych měl ještě jiný návrh co se ke mě dostalo od hráčů a líbi se mi.

Shelter bych dal za 1000Wood bez jakékoli vratky. (pak by záleželo na vás jestli by vám zato stál. a byla by to další cenná komodita.)

a small stashe jen do airdropu né do beden. to se dá snadno bez pracně farmit. ale drop a small stashe bych dal minimální jako na supply signál.
ono za tyden farmení dropu a noční chytání si snadno 5stashu nasbíráte a hned máte místo pro 75c4 pod dveřmi. ;)


a jen vysvětlení proč to omezení.
sheltery každý používa na portění domu. padne air. naháči s shelterama v ruce v akci... chňapne jednu bednu a fuk už se portuje domu.
stejně tak pokládání na batohy (ano je to clever ale už ne když to děla každy)

a stashe z toho duvodu že je většina má pod dveřmi kde se nedají vybrat a při raidu se zničí... no tak co to je za raid když si nic neodnesete


Oni ti zkušení hráči pokládají C4 tak, aby tam ty small stashe zůstaly ;)
Enerson
Raider
 
Příspěvky: 72
Registrován: stř 13. srp 2014 19:05:37

Re: Změna Airu

Příspěvekod jersi » čtv 14. črc 2016 6:27:22

Enerson píše:Oni ti zkušení hráči pokládají C4 tak, aby tam ty small stashe zůstaly ;)


Oni ti zkušení hráči pokladají ty Stashe tak, aby i když tam zkušení hráči položí C4, tam nezůstali ;)
nevíš. nepiš :)
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Změna Airu

Příspěvekod ShooterKo » čtv 14. črc 2016 17:36:07

jersi píše:
Enerson píše:Oni ti zkušení hráči pokládají C4 tak, aby tam ty small stashe zůstaly ;)


Oni ti zkušení hráči pokladají ty Stashe tak, aby i když tam zkušení hráči položí C4, tam nezůstali ;)
nevíš. nepiš :)

Njn ale většina dnešních hráču je tam normalně položí a tak to je ez na vyraidění.
Prvním krokem k opuštění je uvědomit si, že ten druhý je kok**!
Pokud potřebuješ pomoc, jsem na TS a na foru.
Chovejte se jako hovada, ale nečekejte pěkné chování od adminů!
Uživatelský avatar
ShooterKo
Raider
 
Příspěvky: 209
Registrován: ned 02. lis 2014 6:43:29

Re: Změna Airu

Příspěvekod jersi » čtv 14. črc 2016 18:23:33

No prostě je to blbost. z celé hry se stál CS. už jen to že jsou shopy tak je na serveru minimum věcí protože se 80% prodává.
pak si každy airdropy a loot z raidu odnáší pomocí teleportu v shelteru a hodí si to pod dveře do stashe kde to nikdo nemuže získat. na fun je plno baráku co nikdo neraiduje. protože ví že se to ani neoplatí. takže jediné co se tam dělá je střílení v leatheru díky vip kitu...
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Změna Airu

Příspěvekod ShooterKo » čtv 14. črc 2016 20:22:37

jersi píše:No prostě je to blbost. z celé hry se stál CS. už jen to že jsou shopy tak je na serveru minimum věcí protože se 80% prodává.
pak si každy airdropy a loot z raidu odnáší pomocí teleportu v shelteru a hodí si to pod dveře do stashe kde to nikdo nemuže získat. na fun je plno baráku co nikdo neraiduje. protože ví že se to ani neoplatí. takže jediné co se tam dělá je střílení v leatheru díky vip kitu...

Jersi s tím nemužu souhlasit...znám honě clanu včetně nás co mají plné bedny věcí...(CTR,ABS.HoRn,eXe atd...) ale je pravda že hodně se prodává. Ale určitě to není 80%. A skoro každý dum s trochou přemýšlení se dá raidnout pod 20-30 c4 a u raidu na větší clany se to vyplatí...Před wipem jsem dali 15 c4 a měli jsme bednu ammo, zbraní apod.. a cca 150 000 money. Myslím si že je to pořád v pohodě...
Prvním krokem k opuštění je uvědomit si, že ten druhý je kok**!
Pokud potřebuješ pomoc, jsem na TS a na foru.
Chovejte se jako hovada, ale nečekejte pěkné chování od adminů!
Uživatelský avatar
ShooterKo
Raider
 
Příspěvky: 209
Registrován: ned 02. lis 2014 6:43:29

PředchozíDalší

Zpět na Novinky

  • Reklama
cron