• Reklama

unban steveo

Diskuse o všem co se netýká Rustu a 7 days

unban steveo

Příspěvekod Sigionoth » pon 01. led 2018 2:07:50

prosím vás co to je za A-Team že steveovi dát permu však jsem sním hrál v klidů týpek a chtěl bych aby dostal unban aji Zelicko aji nico nevím proč tem nejlepším dat ban docela fajn ne :D voni za to nemužou že naký kidici nahlasijou že máš AB :DDDDDD však vám tam dělal reklamů asi nejvetší a rusted jesi tam nebůde někdo natačet (steveoskooter) tak zkrachuje takže bych se nad sebou zamislel a dal bych mu unban :) pro tebe steveo :) :)

[EzzY,JackeD,HlaVoLaM]
Potřebuješ pomoct? napiš soukromou zprávu.
Sigionoth
Lovec lidí
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob 23. pro 2017 17:29:12

Reklama

Re: unban steveo

Příspěvekod Vrat1k » pon 01. led 2018 2:30:13

Najprv sa ty zamysli nad svojou gramatikou a skladaním viet, ale to tu riešiť nebudem. Myslím si že A-team mal dobrý dovod na to dať im ban. Každý normálny človek videl že tí ludia majú hacky. Je to vidieť aj na jeho videách. Ak spochybnuješ A-team tak mi ver že to určite mali premyslené a vedeli prečo im ho dávajú.
Nie je všetko zlato čo sa blyští
Vrat1k
Lovec lidí
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 18. zář 2014 13:14:07
Bydliště: Trenčín

Re: unban steveo

Příspěvekod radimnowak » pon 01. led 2018 2:42:07

Vrat1k píše:Najprv sa ty zamysli nad svojou gramatikou a skladaním viet, ale to tu riešiť nebudem. Myslím si že A-team mal dobrý dovod na to dať im ban. Každý normálny človek videl že tí ludia majú hacky. Je to vidieť aj na jeho videách. Ak spochybnuješ A-team tak mi ver že to určite mali premyslené a vedeli prečo im ho dávajú.

kamo co to meles ? noa boze tak mu je 10 nebo ja nevim ale hacky na videu ? xddd si delas srandu nebo si ted opitej jako stylecek koment si zabil chabro
radimnowak
Lovec lidí
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 25. úno 2017 12:22:35

Re: unban steveo

Příspěvekod MartinSosk » pon 01. led 2018 3:08:17

Sigionoth prosím tě ty se tu ani neozívej. Sám si měl hacky za nick BezdomovecMonty!
Naposledy upravil MartinSosk dne pon 01. led 2018 3:29:27, celkově upraveno 1
Pište mi jaký máte problém, všem rád pomůžu a poradím.
Uživatelský avatar
MartinSosk
Raider
 
Příspěvky: 52
Registrován: pon 16. říj 2017 17:57:31
Bydliště: Havířov

Re: unban steveo

Příspěvekod Vrat1k » pon 01. led 2018 3:25:42

radimnowak píše:
Vrat1k píše:Najprv sa ty zamysli nad svojou gramatikou a skladaním viet, ale to tu riešiť nebudem. Myslím si že A-team mal dobrý dovod na to dať im ban. Každý normálny človek videl že tí ludia majú hacky. Je to vidieť aj na jeho videách. Ak spochybnuješ A-team tak mi ver že to určite mali premyslené a vedeli prečo im ho dávajú.

kamo co to meles ? noa boze tak mu je 10 nebo ja nevim ale hacky na videu ? xddd si delas srandu nebo si ted opitej jako stylecek koment si zabil chabro








A povec mi prečo nie ? Sa pozri, keď vystrelí ako mu to "kopne"a a skús si ako to normálne kope :) a prečo by to nemohlo byť na videu ?
Nie je všetko zlato čo sa blyští
Vrat1k
Lovec lidí
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 18. zář 2014 13:14:07
Bydliště: Trenčín

Re: unban steveo

Příspěvekod MartinSosk » pon 01. led 2018 3:28:47

Vrat1k neasi :D
Pište mi jaký máte problém, všem rád pomůžu a poradím.
Uživatelský avatar
MartinSosk
Raider
 
Příspěvky: 52
Registrován: pon 16. říj 2017 17:57:31
Bydliště: Havířov

Re: unban steveo

Příspěvekod Sigionoth » pon 01. led 2018 3:29:52

MartinSosk píše:Sigionoth prosím tě ty se tu ani neozívej. Sám si měl hacky za nic BezdomovecMonty!

já jsem mněl Cheaty dobrý si BezdomovecMonty má už davano Permů braško takže mi tů neplač a snaž se o toho tvího Moderatora a tp bych dostal Perm ban nemyslíš ty se tu vůbec do ničeho nepleť děkuji ;)
Naposledy upravil Sigionoth dne pon 01. led 2018 3:33:07, celkově upraveno 1
Potřebuješ pomoct? napiš soukromou zprávu.
Sigionoth
Lovec lidí
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob 23. pro 2017 17:29:12

Re: unban steveo

Příspěvekod Sigionoth » pon 01. led 2018 3:32:01

radimnowak píše:
Vrat1k píše:Najprv sa ty zamysli nad svojou gramatikou a skladaním viet, ale to tu riešiť nebudem. Myslím si že A-team mal dobrý dovod na to dať im ban. Každý normálny človek videl že tí ludia majú hacky. Je to vidieť aj na jeho videách. Ak spochybnuješ A-team tak mi ver že to určite mali premyslené a vedeli prečo im ho dávajú.

kamo co to meles ? noa boze tak mu je 10 nebo ja nevim ale hacky na videu ? xddd si delas srandu nebo si ted opitej jako stylecek koment si zabil chabro

nevím co tu meleš není mě 10 ale trošku víc opili :nope: :repair:
Potřebuješ pomoct? napiš soukromou zprávu.
Sigionoth
Lovec lidí
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob 23. pro 2017 17:29:12

Re: unban steveo

Příspěvekod MartinSosk » pon 01. led 2018 3:33:58

Jojooo. :D úplně. Sám si mi říkal že ty hacky furt máš :D A nwm třeba sis změnil ID? Ty chytrej! Však ty se v tomto pohybovat umíš ne, s heckama :D A ano budu se pořád snažit o moderátora :)
Pište mi jaký máte problém, všem rád pomůžu a poradím.
Uživatelský avatar
MartinSosk
Raider
 
Příspěvky: 52
Registrován: pon 16. říj 2017 17:57:31
Bydliště: Havířov

Re: unban steveo

Příspěvekod MartinSosk » pon 01. led 2018 3:38:03

Jo a asi jediný pošahaný jseš tu ty když se snažíš o móda poté co dostaneš ban :D a pak poté co ti ho zamítnou další ban :D https://ctrlv.cz/q19l Takže mi tu neříkej že jsem pošahaný ;)
Pište mi jaký máte problém, všem rád pomůžu a poradím.
Uživatelský avatar
MartinSosk
Raider
 
Příspěvky: 52
Registrován: pon 16. říj 2017 17:57:31
Bydliště: Havířov

Další

Zpět na Off-Topic

  • Reklama