• Reklama

info

Všechno co se děje se serverem je psáno tady!

Re: info

Příspěvekod 7lukas » čtv 10. led 2019 21:44:36

Ještě k tomu sleaperovi jak si myslel že se neobjeví na stejném místě ? Jako např že když by se objevil po restartu tak by nebyl v base ale např u bigu ?
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Reklama

Re: info

Příspěvekod jersi » čtv 10. led 2019 21:57:02

ano, něco takového, nicméně neber to jako fakt, už je to par let mužu se plést
zkrátka ta hra to v sobě nemá, a plesky se to snažil uměle vytvořit.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: info

Příspěvekod 7lukas » čtv 10. led 2019 21:59:15

Dobře ale když sem tak o tom přemýšlel s kamarádem tak kdyby to spavnovalo na místech kde se normálne spavnuješ tak by to problém nebyl hráči by to věděli tím pádem by nikdo věci na sleapera nebral protože by neriskoval že se po restartu objeví u bigu :D
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Re: info

Příspěvekod jersi » čtv 10. led 2019 22:02:22

a stejně tak by se tam objevil kdokoli komu vypadl na chvíli internet.
a desítky lidí by přicházeli nesmyslně o itemy když než by nato přišli nebo pokaždé když by zapomněli.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: info

Příspěvekod 7lukas » čtv 10. led 2019 22:05:08

Ach máš pravdu no prostě chápu že je strašně těžké vymyslet něco do legacy protože ta hra má strašně omezené možnosti :/
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Re: info

Příspěvekod jersi » čtv 10. led 2019 22:08:33

tak to jsi asi první z hráču :)


nicméně já mám někdy dobré nápady (samochvála smrdí) a plesky je dost schopný vývojář, takže možná nějakou variantu jak to nahradit aby to fungovalo najdeme. určitě to je věc která by hodně změnila hru a byla smysluplná, ale jsou to věci které se neudělají ze dne na den.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: info

Příspěvekod 7lukas » čtv 10. led 2019 22:12:21

No uvidíme zkus se zeptat Pleskace jestli by to nešlo nějak vymyslet a když to nepůjde tak bohužel. Chápu že vymyslet něco a vytvořit do legacy zabere spoustu času a né vždy to jde protože tato hra je fakt omezená.
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Re: info

Příspěvekod 7lukas » čtv 10. led 2019 22:25:55

Jasný já vím že udělat plugin na to nebo tak něco trvá spoustu dní a zabere spoustu času takže bych to neočekával hned ale kdyby to šlo nějak udělat tak si myslím že by to hráči ocenily a změnilo by to hru
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Re: info

Příspěvekod Hate » ned 13. led 2019 23:50:35

Taky bych se rád vyjádřil. Legacy jako takový postrádá spoustu věcí, ale je to prostě už trochu ohraná hra, já to hraju hlavně z důvodu kamarádů a prostě přestože mám na PC XXX her co by každý hrál raději, já se raději uchýlím s 1080ti grafárnou na Legacy a hodím si na minimální grafiku, prostě ty staré časy, kdy hrálo všude hromada lidí a servery byly zaplněny jsou pryč, ale i tak si je rád připomenu.

Co se týče normálu tak to je strašně zdlouhavé, nudné a prostě dělat tohle co 14 dní je za trest. Teď jsem si byl vyzkoušet FUN a musím říct, že těžba na funu defautlně (bez klanu) je suprová, na normalu se těží pomalu 4 hodiny na nějákou solidní 3x3x2 base. Z toho chybí neustále náboje, strachujete se o to udělat klan (který na normálu hodí pomalu "hovno" bonusy) a všechno dookola, takové časy jsou pryč, tak já pořád nechápu proč se toho normalu tak držíte. :D

Teď jsem měl s Jersim na funu potyčku je tomu tak 2-3 dny, kdy mi hodil mute za to, že nechtěl slyšet, že chceme zpátky fun (docela jsi mě tím nasral, ale ok). Zkuste si plesky, nebo Jersi (nevím kolik toho máte nahráno) hrát na normálu v den wipu, kdy tam je cca 60 lidí, zkuste si něco natěžit, surky nejsou nikde a ta těžba je sakra příšerná.

Dle mého by stačilo jednoduše na normálu hodit těžbu jako je na funu. Na konkurenci, která už bohužel není (ano Revolut.) byla těžba nastavená odhadem jako je teď na funu, a hráči byli spoko.

VIP- na normálu nestojí za koupu, už bych si to nekoupil, jediná výhoda je, že máte ze začátku Padinku s hovno nábojema, jinak nic. Osobně bych přidal například kit vip2 kde by byl leather a MP5, zvýšil počet nábojů u Padiny a VIPko bych hodil 2-3 dny po wipu.
Uživatelský avatar
Hate
Lovec lidí
 
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 31. črc 2014 19:21:17

Re: info

Příspěvekod jersi » pon 14. led 2019 9:16:07

zaprvé neporovnávej něco co bylo 3roky zpátky na revolution a tady... tady byli lidi před 3lety spoko i s tím co bylo na normálu.

dále si dost protiřečíš, najednu stranu tu chceš mít hromadu lidí a současně píšeš jak je to nemožné něco natěžit po wipu protože tam je 60lidí.
kdyby sis přečetl co jsem psal, tak je to tak že lidi těží den dva po wipu, a pak minimálně.
loot na FUN je o 50% vyšší takže pokud těžíš na normálu 4 hodiny tak na funu ti to potrvá bezmála 2:40hod to není zase takový extrémní rozdíl.
současně s tím ovšem natěžíš i ostatní suroviny třeba na více C4 což znamená že tvoje větší base na funu bude stejně odolná jako menší na normálu....

Hate píše: to je strašně zdlouhavé, nudné a prostě dělat tohle co 14 dní je za trest

a co tam tedy chceš dělat ? nasbírat za hodinu suroviny udělat si base a pak bezstarostně běhat s free itemama z VIP střílet se ? no tak to mužeš jít na BF..

nicméně změny (docela masivní) jsou již na "papíře" čekám na pleskáče aby to posvětil, pak se to dá k diskuzi všem.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Předchozí

Zpět na Novinky

  • Reklama
cron