• Reklama

Moderator - Pepsi

Moderator - Pepsi

Příspěvekod Reddit » ned 02. úno 2020 16:53:32

Zdravím, chtěl bych zažádat o moderatora na rusted.cz na serveru BF na rusted mám 6k hodin já jsem spíš ten typ kluka co je trochu víc do gameingu . No , prostě strašně miluji hry. Zatím všechny hry co mám jsou zakoupené . Rád se koukám na filmy žánru ; Horror - Sci-fi - Romantika a někdy i ta komedie . Můj oblíbený žánr písniček je ; Indie pop - Pop (Nejradši mám písničky z Ruska). Rád jezdím na motorce , koni a kole. Rád se i koukám na Anime, viděl jsem už spoustu Anime ale tohle je mé nejoblíbenější : Death Note. No, ovládám některé jazyky například - Ruštinu , Slovenštinu , Angličtinu určitě se budu snažit strážit chat . Takže pokud přijde někdo obtěžovat jiné hráče poprvé mu řeknu ať toho nechá a pokud nepřestane bude se muset uvažovat i o kicku Kdybych tedy byl ten Moderator určitě bych si stavěl na tom abych byl oblíbený mezi lidmi a udržoval bych mezi nimi komunikaci a taky mě hodně baví pomáhat lidem Velmi rád odpovídám a radím lidem , proto si myslím že tato pozice by mi hodně vyhovovala a vám by má přítomnost možná i pomohla používám dokonce skype discord atd TomGreeCZ
#0103
Reddit
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 01. pro 2019 13:30:27

Reklama

Re: Moderator - Pepsi

Příspěvekod Reddit » ned 02. úno 2020 17:43:21

Dodatek: mám 20 let
Reddit
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 01. pro 2019 13:30:27

Re: Moderator - Pepsi

Příspěvekod Venty » ned 02. úno 2020 18:32:45

Žádost, nebo možná životopis vypadá dobře. I když nemáš žádný záznam o aktivitě mimo serveru, tak možná to je právě plus, páč občas to bývá jen černá historie. Jinak se mi líbí tvůj přístup.

Reddit píše:používám dokonce skype discord atd

Tady mně jen udivuje to "dokonce", jsi to napsal jakoby to bylo něco spešl xd
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Moderator - Pepsi

Příspěvekod Reddit » ned 02. úno 2020 18:35:30

xD Tak znám co a jak se chova hráč no snažil jsem se napsat snad úplně všechno o sobě. :D
Reddit
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 01. pro 2019 13:30:27

Re: Moderator - Pepsi

Příspěvekod Venom » pát 18. zář 2020 23:29:22

žádost Zamítnuta

neaktívny
Obrázek
Venom
Admin Rust
 
Příspěvky: 191
Registrován: pon 27. úno 2017 18:03:55


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron