• Reklama

Moderátor na BF

Moderátor na BF

Příspěvekod Michal_CZ » sob 08. úno 2020 21:34:52

Nick: Wampire
Na rustu mám nahraný cca 2-3 roky, aktivitu na serveru mám celkem dobrou, každý den cca 4h (záleží, kdy příjdu domů ze školy), aktivita bude ovlivněna nejen, kdy dojdu ze školy, ale taky podle toho jestli budou nějaké testy a tak.
Jsem aktivní nejen na serveru, ale taky na TS . V případě příjmutí se plně přihlásím na discord.
Mikrofon mám trošku horší, ale není zase nejhorší a rozumět mi jde.
Mám 14 let, ale na svůj věk mám i rozum, narozdíl od některých hráčů co tu hrajou ...
Něco o mě: Jsem velice upřímný a spravedlivý, takže tu klidně napíšu, že jsem dostal cca 3x mute a 1x neoprávněný ban, který byl zfalšován frelixikem (vyjádření k banu: Raidili jsme s klanem a já dal před ZEĎ shelter, protože po nás shootili, a pak jak jsme je doraidili, tak jsem na ten shelter zapomněl a oni si tam dali dveře a šup screen je na světě a já zabanovaný, stejnak jsem dostal unban ehm ehm).
To slovo zeď je schválně napsané velkým, protože tam reálně byla :)
A důkaz k tomu, že jsem spravedlivý: díky mě dostal teammate ban na 3 dny, protože nadával do rodiny (ban kvůli mě dostal nejen jednou, screeny s tím jak nadával jsem posílal moderátorům/adminům na ts, takže na forku nejsou k nalazení).


Ten kdo to přečetl až sem, tak přeji hezký den, s pozdravem Wampire :)
Michal_CZ
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob 17. pro 2016 8:53:07

Reklama

Re: Moderátor na BF

Příspěvekod MartinSosk » ned 09. úno 2020 21:27:04

Za mě není problém. Hraji s nim už pár let, ale jsi velice zbrklý a nepřemýšlíš nad sví mi činy... a tvůj věk je taky dost závažná věc.
Občas i dost nervní hráč a jak si psal tak i pár mute už bylo.
Pište mi jaký máte problém, všem rád pomůžu a poradím.
Uživatelský avatar
MartinSosk
Raider
 
Příspěvky: 52
Registrován: pon 16. říj 2017 17:57:31
Bydliště: Havířov

Re: Moderátor na BF

Příspěvekod Venty » ned 09. úno 2020 22:39:40

Pamatuju si tě, ale jen tím, že si hrával na severech. Bohužel nízký věk, což pak částečně ovlivňuje i zbytek.

MartinSosk píše:Za mě není problém. Hraji s nim už pár let, ale jsi velice zbrklý a nepřemýšlíš nad sví mi činy... a tvůj věk je taky dost závažná věc.
Občas i dost nervní hráč a jak si psal tak i pár mute už bylo.

To je souhlas a velká kritika v jednom, jakoby jsi byl pro i proti xd Jen mně to zmátlo.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Moderátor na BF

Příspěvekod MartinSosk » ned 09. úno 2020 23:03:53

Venty píše:Pamatuju si tě, ale jen tím, že si hrával na severech. Bohužel nízký věk, což pak částečně ovlivňuje i zbytek.

MartinSosk píše:Za mě není problém. Hraji s nim už pár let, ale jsi velice zbrklý a nepřemýšlíš nad sví mi činy... a tvůj věk je taky dost závažná věc.
Občas i dost nervní hráč a jak si psal tak i pár mute už bylo.

To je souhlas a velká kritika v jednom, jakoby jsi byl pro i proti xd Jen mně to zmátlo.


No chci ukázat že mu nenadržuji xd. Hledám pro i proti :D
Naposledy upravil MartinSosk dne ned 09. úno 2020 23:05:15, celkově upraveno 1
Pište mi jaký máte problém, všem rád pomůžu a poradím.
Uživatelský avatar
MartinSosk
Raider
 
Příspěvky: 52
Registrován: pon 16. říj 2017 17:57:31
Bydliště: Havířov

Re: Moderátor na BF

Příspěvekod Michal_CZ » ned 09. úno 2020 23:04:20

Ano je v tom obojí a já si uvědomuji, ano mám nízký věk a to co psal sosek je pravda, že jsem zbrklý , a to že nepřemýšlím zas tak ne, protože já nad tím přemýšlím, ale většinou se přeslechnu nebo dojde k nedorozumění a to je chyba, ale většinou ne tak fa tální, a ještě k tomu věku, tak podle mě jsem chytřejší než někteří 15-16 letí lidi, ale zase aby to nevyznělo, že jsem nejlepší, tak ne nejsem, tohle je jenom moje zkušenost s některými lidmi tohoto věku, a jak vidím jak se chovaj oni, a jak já, tak je to celkem rozdílný.
Michal_CZ
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob 17. pro 2016 8:53:07

Re: Moderátor na BF

Příspěvekod Venom » pát 18. zář 2020 23:27:09

žádost Zamítnuta

neaktívny
Obrázek
Venom
Admin Rust
 
Příspěvky: 191
Registrován: pon 27. úno 2017 18:03:55


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron