• Reklama

Moderátor

Moderátor

Příspěvekod Cat » ned 09. úno 2020 18:10:38

Dobrý den psal sem o moderátora pleskačovi ale nějak neodpověděl tak se chci zeptat jestli by možné dělat moderátora na expe Newbie.(Normal moc nehraju)

Můj nick ve hře je : VlP (ve jméně je malé L ale můžu nick samozřejmě změnit není problém)

Mám: Nahráno na Experimental v origo 2000 +
Discord by nebyl problém sem tam furt.

Věk mám 18 za 2 měsíce 19

Proč chci být moderátor: Často hraji tuto hru a mám to srovnáné v hlavě narozdíl od nějakých jedincu.
Tzn. Nejsem egoista a nic podobného a proto si myslím že bych mohl být dobrý kandidát na moderátora. Děkuji have a nice day :like: :like:
Cat
Kámen
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 19. led 2020 11:35:45

Reklama

Re: Moderátor

Příspěvekod Kal » pon 17. úno 2020 19:38:32

Ako dlhodobý hráč na Rustedu, môžem povedať že tento hráč "Cat", nieje vhodný pre Mod, a ani byť členom A-teamu, ľudia na serveru ho poznajú ako toxic hráča, niektorým už len vadí že keď je on a jeho clan online, a skôr sa odpoja ako keby mali hrať... znechucujú hranie a podobne... Osobne nejako mi nevadí a vychádzam s nim aj za dobre aj za zlé, podľa toho aký ma deň, :), Zoberte prosím toto k úvahe. (ďakujem)
Kal
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 03. úno 2019 11:31:55

Re: Moderátor

Příspěvekod Venty » stř 19. úno 2020 19:11:27

Nehledě na předchozí komentář píšu bohužel ne. Na serveru je již moderátor a jeden stačí.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron