• Reklama

Žiadosť o pozíciu Moderátor

Žiadosť o pozíciu Moderátor

Příspěvekod onlyhsfrelixik » sob 08. úno 2020 21:22:37

Server: Normal/Battlfield/Newbie (Na normálu je síce dosť Moderátorov ale tam som aktívny furt, na bfku som ešte tento wipe nebol kedže hrám len 2 wipe a na newbie som bol raz za tento wipe.)
Meno v hre : DMS
Kontakt na mňa : (gmail - frelixik@gmail.com / discord - zabudol som gmail ale nieje problém spraviť nový účet / forum - nebol som aktívny kedže som prišiel po dlhšej dobe a hrám len druhý wipe ale nieje problém byť aktívny na forume.)
Odohraný čas na serveroch: Jak už som spomenul na normálu hrám 2 wipe, na bfku som nebol a na newbiu jeden krát, a celkovo rust hrám cca 3-4 roky možno dlhšie.
Moja aktivita na serveru : je viac jak 6h jak kedy, a na forume/discordu budem aktívny aj keď nebudem na serveru.
Mať rozum nejméně na úrovni rozumného človeka! - Rozumovo som na tom dobré , aj keď par krát som mute dostal a dávnejšie som bol toxický ale ľudia sa menia a čas sa vrátiť s5 nedá.
Vek: Mám 18 rokov zachviľu 19
Niečo málo o mne :Volám sa David mám 18 rokov som vyučený automechanik ale viac sa venujem tuningu áut , taktiež sa venujem hrám, futbalu a ďalším športom.
Mám stiahnutý Team Speak 3 a aj funkčný mikrofon.
Podmienka číslo 1 : Snažiť sa pomáhať hráčom na serveroch ešte pred prijatím alebo mať nejaký počet zmysloplných príspevkov na forum. Pomáhať hráčom pomáham aj keď nie furt kedže nie som človek čo vie o tejto hre všetko , a príspevky mám na druhom účte na ktorý sa neviem prihlásiť ale dobehnem to aj na tomto účte.
Podmienka číslo 2 : Používať podobné meno v hre, na fórum! Je to z dôvodu, aby sa potom niekto nevolal na fórum a v hre inak : Síce teraz nesplňujem ale nieje problém si zmeniť meno na serveroch.

Dôvody prečo chcem byť moderátorom
Chcem si to znova skúsiť a zlepšovať sa v tej hre, pomáhať hráčom či na forume , discorde alebo v hre , a hlavne zlepšiť komunikáciu medzi hráčmi kedže to je odpad jak sa klany/hráči ku sebe správajú a zlepšovať celkovo server.
A taktiež preto lebo chcem si očistiť meno na rustede kedže nebol som milovaný na serveroch kvôli môjmu správaniu a chcem aby vedeli že človek sa mení niekedy ku lepšiemu niekedy ku horšiemu , já som sa zlepšil ku lepšiemu už nesom taký toxický hráč a ani nebudem :!:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Info
1.Bol som moderátorom asi cca 5x (Dokopy asi 7 mesiace)
2.Adminom som bol 1x (3 mesiace)
3.Príkazy viem veľmi dobré a prišiel som o Moda/Admina dovodom že som to prestal hrať.
Za každý názor budem rád ;)
onlyhsfrelixik
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 17
Registrován: pát 07. úno 2020 22:14:07

Reklama

Re: Žiadosť o pozíciu Moderátor

Příspěvekod zooninhungary » sob 08. úno 2020 21:53:34

határozottan igen
zooninhungary
Kámen
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 08. úno 2020 21:43:59

Re: Žiadosť o pozíciu Moderátor

Příspěvekod Shark » sob 08. úno 2020 22:39:25

Aké bolo tvoje meno kedysi? Keď píšeš, že si už bol moderátor aj admin?
„Zajtra zmením svoj život. Včera som to chcel urobiť dnes.“

„One bullet can change history!"

https://www.youtube.com/user/SkillSharkTV
Uživatelský avatar
Shark
Admin Rust
 
Příspěvky: 260
Registrován: stř 27. srp 2014 10:11:33
Bydliště: Stará Turá

Re: Žiadosť o pozíciu Moderátor

Příspěvekod MartinSosk » ned 09. úno 2020 0:53:06

Takže už nejsi toxický :) ? A proč si mi teda psal tak cca 5 dni zpět do PMka že jsem tohle a tam to... Nic pěkného :lol:
A změnit se za Pét dní :rofl: to je celkem výkon :lol:
Pište mi jaký máte problém, všem rád pomůžu a poradím.
Uživatelský avatar
MartinSosk
Raider
 
Příspěvky: 52
Registrován: pon 16. říj 2017 17:57:31
Bydliště: Havířov

Re: Žiadosť o pozíciu Moderátor

Příspěvekod onlyhsfrelixik » ned 09. úno 2020 12:21:15

Shark píše:Aké bolo tvoje meno kedysi? Keď píšeš, že si už bol moderátor aj admin?

nick frelixsk, nebol som adminom/modom na rustede ale na serveru FutureGames.
onlyhsfrelixik
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 17
Registrován: pát 07. úno 2020 22:14:07

Re: Žiadosť o pozíciu Moderátor

Příspěvekod onlyhsfrelixik » ned 09. úno 2020 12:23:52

MartinSosk píše:Takže už nejsi toxický :) ? A proč si mi teda psal tak cca 5 dni zpět do PMka že jsem tohle a tam to... Nic pěkného :lol:
A změnit se za Pét dní :rofl: to je celkem výkon :lol:

K tomuto som sa vyjadrovať nechcel, ale takto, nepadla ani jedna nadávka na teba a ak berieš toxicitu za môj názor tak to je docela bad, na ďalší deň som sa ti ospravedlnil a odvtedy som žiaden problém s tebou alebo s niekým iným nemal, a hlavný dôvod môjho názoru bol ten že si mutoval hráčov na 10h za úplne blbosti, a miešal si sa do vecí ktoré by ťa ako moderátora zaujímať nemali ;)
onlyhsfrelixik
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 17
Registrován: pát 07. úno 2020 22:14:07

Re: Žiadosť o pozíciu Moderátor

Příspěvekod onlyhsfrelixik » ned 09. úno 2020 12:26:46

onlyhsfrelixik píše:
MartinSosk píše:Takže už nejsi toxický :) ? A proč si mi teda psal tak cca 5 dni zpět do PMka že jsem tohle a tam to... Nic pěkného :lol:
A změnit se za Pét dní :rofl: to je celkem výkon :lol:

K tomuto som sa vyjadrovať nechcel, ale takto, nepadla ani jedna nadávka na teba a ak berieš toxicitu za môj názor tak to je docela bad, na ďalší deň som sa ti ospravedlnil a odvtedy som žiaden problém s tebou alebo s niekým iným nemal, a hlavný dôvod môjho názoru bol ten že si mutoval hráčov na 10h za úplne blbosti, a miešal si sa do vecí ktoré by ťa ako moderátora zaujímať nemali ;)

a áno viem par muty som dostal , viac jak polovica bola od teba a nie kvôli nadávkam ale kvôli tomu že som sa "hádal" s Pehape, ale taktiež nevravím že som nedostal mute aj za nejakú tu nadávku.
onlyhsfrelixik
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 17
Registrován: pát 07. úno 2020 22:14:07

Re: Žiadosť o pozíciu Moderátor

Příspěvekod Venty » ned 09. úno 2020 17:55:36

Na jaký server se teda ta přihláška vztahuje. Máme to brát jako na všechny? Z jedné strany asi chápu ten důvod, ale spíš by to chtělo někoho aktivního na jeden konkrétní server. Na normalu už nikoho potřeba není.
Právě pro to, že jsi byl toxický hráč a dostával jsi mute, jak sám píšeš je šance mizivá. Když už sis to jednou podělal, tak bohužel, prostě když jsi se v minulosti choval jako hovado, tak teď nemůžeš čekat dobrou odezvu přece. Aktuálně jsou příznivější lidi co žádají.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Žiadosť o pozíciu Moderátor

Příspěvekod onlyhsfrelixik » ned 09. úno 2020 19:09:39

Venty píše:Na jaký server se teda ta přihláška vztahuje. Máme to brát jako na všechny? Z jedné strany asi chápu ten důvod, ale spíš by to chtělo někoho aktivního na jeden konkrétní server. Na normalu už nikoho potřeba není.
Právě pro to, že jsi byl toxický hráč a dostával jsi mute, jak sám píšeš je šance mizivá. Když už sis to jednou podělal, tak bohužel, prostě když jsi se v minulosti choval jako hovado, tak teď nemůžeš čekat dobrou odezvu přece. Aktuálně jsou příznivější lidi co žádají.

hej veď chápem, len znaš jak ľudia sa menia, ja som še zmenil a chcem to skušic ľen ;) ak sa to nebudze dalo ta nič sa nedeje, a server battlfield.
onlyhsfrelixik
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 17
Registrován: pát 07. úno 2020 22:14:07

Re: Žiadosť o pozíciu Moderátor

Příspěvekod Venom » ned 09. úno 2020 19:15:30

za mne maš Ne! .. a Když už sis to jednou podělal, tak bohužel, a myslim si ze tvou minulosti s mute bych te do AT nevzal takže po domluve tva zádošt je zamítnuta!.

davam Lock
Obrázek
Venom
Admin Rust
 
Příspěvky: 191
Registrován: pon 27. úno 2017 18:03:55

Další

Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron