• Reklama

Žádost o moderátora na BF

Žádost o moderátora na BF

Příspěvekod Sigionoth » stř 12. úno 2020 19:12:16

1) Nick (Ve hře): FroZen
2) Počet nahraných hodin na Rust Legacy: hraju hru od roku 2015 tak kolem 5 000 Hodin
3) Vaší aktivitu na serveru kde by jste se rádi stali Moderátorem: Na battlefieldu trávím denně 3-5 H
4) Mít stažený a funkční TeamSpeak3 a Discord: Ano
5) Nějaký kontakt: frozenrust@seznam.cz / https://steamcommunity.com/id/Honziik22/
6) Být aktivní nejen na serveru, ale i Discordu či TeamSpeaku: Ano
7) Funkční Mikrofon (musí vám být dobře rozumět!): Ano
8) Váš věk: 17 let
9) Něco o vás, ať ta žádost není tak "suchá": Jmenuji se Jan mám 17 Let rust hraji rád a myslím že pomáhat se snažím dost. Zároveň v poslední době kdy na serveru není absolutně žádný moderátor. To je taky jeden z mála důvodů proč podávám přihlášku.
10) Důvod proč by jste se chtěli stát moderátorem: No chtěl bych pomáhat lidem určitě někoho uklidnit protože když to tam čtu tak mě je špatně a hlavně tam není žádný Moderátor tak bych to tam chtěl trošku uklidnit aspoň na zkušební dobu.
Potřebuješ pomoct? napiš soukromou zprávu.
Sigionoth
Lovec lidí
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob 23. pro 2017 17:29:12

Reklama

Re: Žádost o moderátora na BF

Příspěvekod MartinSosk » stř 12. úno 2020 20:20:10

Nom...pamatuju jsi na starýho toxickýho hráče frozena ... Ale kdo ví třeba jsi se zmenil :wtf: :coffe:
Pište mi jaký máte problém, všem rád pomůžu a poradím.
Uživatelský avatar
MartinSosk
Raider
 
Příspěvky: 52
Registrován: pon 16. říj 2017 17:57:31
Bydliště: Havířov

Re: Žádost o moderátora na BF

Příspěvekod Sigionoth » stř 12. úno 2020 20:26:48

MartinSosk píše:Nom...pamatuju jsi na starýho toxickýho hráče frozena ... Ale kdo ví třeba jsi se zmenil :wtf: :coffe:

Ano změnil hlavně tam vidím tolik lidí kdo by tam měl dostat mute nadávají si do rodin a žádný Moderátor tam momentálně není tak sem to aspoň zkusil.
Potřebuješ pomoct? napiš soukromou zprávu.
Sigionoth
Lovec lidí
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob 23. pro 2017 17:29:12

Re: Žádost o moderátora na BF

Příspěvekod Venty » stř 12. úno 2020 22:25:48

Vzhledem k tvé minulosti spíš ne, sorráč. Jsou vhodnější lidi na výběr.
MartinSosk píše:Ano změnil hlavně tam vidím tolik lidí kdo by tam měl dostat mute nadávají si do rodin a žádný Moderátor tam momentálně není tak sem to aspoň zkusil.

Na tohle je úplně jednoduchý řešení, který každej zná a určitě ti to už někdo psal. Vyscreenovat a poslat někomu kdo má práva. Pokud někdo chce moda jen pod podmínkou mutovat, tak mu to stačí screenovat a moda nepotřebuje.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Žádost o moderátora na BF

Příspěvekod MartinSosk » čtv 13. úno 2020 9:27:26

Musím souhlasit... Chce to človeka na BF co si bude umet udelat poradek...a sklidnit hráče. Ohledne mute bude stacit zavolat moda od jinut.
Pište mi jaký máte problém, všem rád pomůžu a poradím.
Uživatelský avatar
MartinSosk
Raider
 
Příspěvky: 52
Registrován: pon 16. říj 2017 17:57:31
Bydliště: Havířov

Re: Žádost o moderátora na BF

Příspěvekod onlyhsfrelixik » čtv 13. úno 2020 14:24:12

Sigionoth píše:10) Důvod proč by jste se chtěli stát moderátorem: No chtěl bych pomáhat lidem určitě někoho uklidnit protože když to tam čtu tak mě je špatně a hlavně tam není žádný Moderátor tak bych to tam chtěl trošku uklidnit aspoň na zkušební dobu.

Pomáhať môžeš aj bez toho M pred menom , a k tomu že by si chcel kludnit ľudí, daj screen a pošli modovi a on to mutne za teba ;)
onlyhsfrelixik
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 17
Registrován: pát 07. úno 2020 22:14:07

Re: Žádost o moderátora na BF

Příspěvekod Sigionoth » čtv 13. úno 2020 18:05:07

onlyhsfrelixik píše:
Sigionoth píše:10) Důvod proč by jste se chtěli stát moderátorem: No chtěl bych pomáhat lidem určitě někoho uklidnit protože když to tam čtu tak mě je špatně a hlavně tam není žádný Moderátor tak bych to tam chtěl trošku uklidnit aspoň na zkušební dobu.

Pomáhať môžeš aj bez toho M pred menom , a k tomu že by si chcel kludnit ľudí, daj screen a pošli modovi a on to mutne za teba ;)

Nechápu proč se do toho pleteš jako hráč tvůj názor se nebere.
Potřebuješ pomoct? napiš soukromou zprávu.
Sigionoth
Lovec lidí
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob 23. pro 2017 17:29:12


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron