• Reklama

Žádost o moderátora na serveru Battlefield

Žádost o moderátora na serveru Battlefield

Příspěvekod Solar^^ » stř 19. úno 2020 3:26:29

1) Nick (ve hře): Solar
2) Počet nahraných hodin na Rust Legacy: Hraji od roku 2016, takže něco okolo 3500 hodin.
3) Vaší aktivitu na serveru, kde by jste se rádi stali Moderátorem: Na serveru Battlefield trávím o všedních dnech zhruba 3-4 hodinky. O víkendech či prázdninách tato aktivita stoupá až k 6 hodinám.
4) Mít stažený a funkční TeamSpeak3 a Discord: Splňuji
5) Nějaký kontakt: madredcz@seznam.cz
6) Být aktivní nejen na serveru, ale i na Discordu či Teamspeaku: Splňuji
7) funkční mikrofon (musí vám být dobře rozumět!): Splňuji
8) Váš věk: 16 let
9) Něco o vás: Jmenuji se Matěj je mi 16 let. Můj velký koníček je hraní Rustu. Jsem velmi pozitivní člověk s pevnými nervami.
10) Důvod proč by jste se chtěl stát moderátorem: Moderátorem bych se chtěl stát, protože rád pomáhám lidem, zejména nováčkům, kteří se potýkají s problémy. Také bych chtěl udržovat pozitivní náladu na serveru a tím zpříjemňovat hraní sobě i ostatním hráčům.


Děkuji za veškerou odpověď.
Solar
Solar^^
Kámen
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 19. úno 2020 2:29:31

Reklama

Re: Žádost o moderátora na serveru Battlefield

Příspěvekod MartinSosk » stř 19. úno 2020 9:36:04

Tvá žádost je napsaná dost dobře, a však ty hodiny? 3-4h aktivní. No potřebovalo by to trošku víc....přece jen BF je dost aktivní server s dost hráči...a chtělo by to někoho kdo vydrží i 8h... Ale máš umě plus zato že nejsi texický :) . Znám takových málo ;)
Pište mi jaký máte problém, všem rád pomůžu a poradím.
Uživatelský avatar
MartinSosk
Raider
 
Příspěvky: 52
Registrován: pon 16. říj 2017 17:57:31
Bydliště: Havířov

Re: Žádost o moderátora na serveru Battlefield

Příspěvekod Solar^^ » stř 19. úno 2020 10:08:25

MartinSosk píše:Tvá žádost je napsaná dost dobře, a však ty hodiny? 3-4h aktivní. No potřebovalo by to trošku víc....přece jen BF je dost aktivní server s dost hráči...a chtělo by to někoho kdo vydrží i 8h... Ale máš umě plus zato že nejsi texický :) . Znám takových málo ;)


Samozřejmě jako moderátor bych se tuto dobu snažil určitě prodloužit, jelikož zatím jsem pouze normální hráč, tak nemam povinnost zde býti tak dlouho, tudíž hraju okolo těch 5 hodin max ve všedních dnech.

Každopádně děkuju za názor. :P
Solar
Solar^^
Kámen
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 19. úno 2020 2:29:31

Re: Žádost o moderátora na serveru Battlefield

Příspěvekod Sigionoth » stř 19. úno 2020 13:19:38

Jako hráč bych napsal ANO protože pomáhá není toxic a dá se sním bavit je to super člověk.
Potřebuješ pomoct? napiš soukromou zprávu.
Sigionoth
Lovec lidí
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob 23. pro 2017 17:29:12

Re: Žádost o moderátora na serveru Battlefield

Příspěvekod Venom » pát 18. zář 2020 23:25:15

žádost Zamítnuta

neaktívny
Obrázek
Venom
Admin Rust
 
Příspěvky: 191
Registrován: pon 27. úno 2017 18:03:55


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron