• Reklama

Žádost o moderátora na serveru Newbie

Re: Žádost o moderátora na serveru Newbie

Příspěvekod K3Zeero » sob 11. dub 2020 20:04:37

TheKroody píše:
K3Zeero píše:Nic proti tobě, ale u toho psaní že chceš pomáhat nováčkům na newbie je celkem blbost, když tam běháte v 5ti a zabijíte vše co se hýbe :D

Tak samozřejmě, že zabíjím, ale ne vždy což ti taky dosvědčí dost lidí. Navíc já to myslel tak, že třeba poradím atd

Tak mi prosím poraď jak mám získat na newbie věci z dropu když vše berete vy a nováčky nenecháváte hrát :)
K3Zeero
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 15
Registrován: úte 23. říj 2018 18:19:07

Reklama

Re: Žádost o moderátora na serveru Newbie

Příspěvekod TheKroody » sob 11. dub 2020 20:41:48

K3Zeero píše:
TheKroody píše:
K3Zeero píše:Nic proti tobě, ale u toho psaní že chceš pomáhat nováčkům na newbie je celkem blbost, když tam běháte v 5ti a zabijíte vše co se hýbe :D

Tak samozřejmě, že zabíjím, ale ne vždy což ti taky dosvědčí dost lidí. Navíc já to myslel tak, že třeba poradím atd

Tak mi prosím poraď jak mám získat na newbie věci z dropu když vše berete vy a nováčky nenecháváte hrát :)

Když jsme u dropu my, víc normální tak i věci z dropu klidně necháme. Třeba dneska jsme popolnikovi dali věci z 2 dropů
TheKroody
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 10. dub 2020 12:28:14

Re: Žádost o moderátora na serveru Newbie

Příspěvekod Venty » sob 11. dub 2020 22:56:22

Jeden z problémů je, že se modi nedrží na konkrétním serveru kde by měli primárně být. Ale to jen tak mimo když se furt nakousává že někde není žádný mod

Nechci jen bezhlavě napsat že jo, vždycky je nutnej důvod, ale podle toho co a jak jsi to napsal se zdáš být rozumnej a místo je. Během hraní se na tebe ještě kouknu, ale zatím ti můžu říct že určitě máš šanci.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Žádost o moderátora na serveru Newbie

Příspěvekod TheKroody » ned 12. dub 2020 6:40:11

Venty píše:Jeden z problémů je, že se modi nedrží na konkrétním serveru kde by měli primárně být. Ale to jen tak mimo když se furt nakousává že někde není žádný mod apod.

Nechci jen bezhlavě napsat že jo, vždycky je nutnej důvod, ale podle toho co a jak jsi to napsal se zdáš být rozumnej a místo je. Během hraní se na tebe ještě kouknu, ale zatím ti můžu říct že určitě máš šanci.

Díky. Cením, že o mě uvažuješ <3
TheKroody
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 10. dub 2020 12:28:14

Re: Žádost o moderátora na serveru Newbie

Příspěvekod Venom » pát 18. zář 2020 23:15:22

žádost Zamítnuta
Obrázek
Venom
Admin Rust
 
Příspěvky: 191
Registrován: pon 27. úno 2017 18:03:55

Předchozí

Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron