• Reklama

žádost o moderatora - Normal

žádost o moderatora - Normal

Příspěvekod Amadeus » čtv 16. dub 2020 1:16:06

1) Nick - Amadeus
2) Počet nahraných hodin na Rust Legacy - nedá se to spočítat ale určitě kolem 7000 bych řekl :-P
3) Vaší aktivitu na serveru kde by jste se rádi stali Moderátorem - Rust je pro mě vším :) , vyrustal jsem na něm , jsem tady okolo 10 h denně , jednalo by se o normal
4) Mít stažený a funkční TeamSpeak3 a Discord - ano mám
5) Nějaký kontakt (nejlépe Discord - je zde hlavní komunikace) - ano mám , a klidně bych do toho zapojil fb chat kdyby to bylo nutné :mrgreen:
6) Být aktivní nejen na serveru, ale i Discordu či TeamSpeaku - jsem tady nonstop :) :)
7) Funkční Mikrofon (musí vám být dobře rozumět!) - Ano
8) Váš věk (min. 15+) - stáří me je 21 let
9) Něco o vás, ať ta žádost není tak - Na rust jsem přišel jen tak náhodou , byl to přelom zaklaní/střední školy :D od te doby co jsem ji zapnul jsem věděl která bije :-P je to hra která jen tak neomrzí , na hře mam nahráno spousta času , nikdy jsem nepoužival aim bot , radar , nic prostě přišlo mi to velmi srabacké . Jinak jsem stejnej jako ostani hraju na pc , miluji fotbal hral jsem kdysi zavodně , kdysi byl mateřsky klub třinec :rofl: , bohužel kvuli zraněni jsem skončil ... tod vše asi co bych řekl o sobě
10) Důvod proč by jste se chtěli stát moderátorem - moderátorem bych se chtěl stát z mnoho důvodů :) hra mě baví a chci se ji naplno věnovat , chtěl bych tady být lidem nápomocen pořád :coffe: , pomáhat , řešit jejich problémy a hlavně !!!! se věnovat nováčkum - (nováčci jsou pro tento server základ aby hra nevymřela ) , dále jestli by se dalo rozjet fb skupinu rusted , jako to bývalo kdysi a udělat nějakou reklamu na rusted a nalákat tady lidi .

Prosím aby lidi , admini a moderátoři zvážili mojí žádost a uvědomili si že nechci být přitěž pro server ale chci mu hodně pomoct !


Amadeus
Naposledy upravil Amadeus dne čtv 16. dub 2020 14:26:09, celkově upraveno 2
Amadeus
Kámen
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 16. dub 2020 0:46:50

Reklama

Re: žádost o mederatora - Normal

Příspěvekod mara55555 » čtv 16. dub 2020 8:58:04

:like: :like: :like:
mara55555
Lovec lidí
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 04. zář 2016 15:26:18

Re: žádost o moderatora - Normal

Příspěvekod Why__not » čtv 16. dub 2020 16:09:49

:like: :like:
Why__not
Kámen
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 23. pro 2019 19:11:15

Re: žádost o moderatora - Normal

Příspěvekod onlyhsfrelixik » ned 19. dub 2020 12:22:26

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :rofl:
onlyhsfrelixik
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 17
Registrován: pát 07. úno 2020 22:14:07


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron