• Reklama

Žádost na moderátora vzhledem k nedostatku

Žádost na moderátora vzhledem k nedostatku

Příspěvekod Mentoza » úte 05. kvě 2020 12:30:35

1)Nick:Mentoza
2)Počet nahraných hodin:7000h-8000h
3)Vaší aktivitu na serveru kde by jste se rádi stali Moderátorem: Newbie 7h denně
4)Mít stažený a funkční TeamSpeak3 a Discord:Zajisté
5)Nějaký kontakt: Steam:Bobík, Skype:Matěj Salajka, Discord:Matty Sally
#9554, TS3:kazdy den na rusted.cz ts nick: Mentoza
6)Být aktivní nejen na serveru, ale i Discordu či TeamSpeaku:Na ts a discordu jsem stale aj z mobilu
7)Funkční Mikrofon:Ano
8)Váš věk:Čerstvých 15
9)Něco o vás, ať ta žádost není tak "suchá":Jmenuju se Matěj rád hraju hry,programuju a sestavuji PC. Stále chodím na základní školu.
10)Důvod proč by jste se chtěli stát moderátorem:Na Newbie skoro vubec nevídám moderátora a už vubec admina. Rád bych zlepšil pořádek a chod serveru. Lidé tu pořád nadávají, dělají reklamy a buguji a to je třeba řešit! Rád bych také dělal eventy a minieventy např. schovaná bedna ve skalách, 1v1 eventy, clan battle atd. Také je potřeba vysvětlit nováčkům hru a naučit je základy a pomoct z vadami. Nesnáším nadržování hráčúm vůči ostatním. Zkráceně chci zařídit zábavu, maximální spokojenost hráču a požitek ze hry a nastanovit pořádek!

Doufám že mi štěstí bude přát z pozdravem:Mentoza
Naposledy upravil Mentoza dne čtv 07. kvě 2020 14:08:46, celkově upraveno 2
╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗
║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣
╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝


DUCK OR DIE!

MENTOZA BEST PLAYER IN WORLD!
Uživatelský avatar
Mentoza
Lovec lidí
 
Příspěvky: 36
Registrován: pát 01. úno 2019 14:03:16

Reklama

Re: Žádost na moderátora vzhledem k nedostatku

Příspěvekod slabko » úte 05. kvě 2020 13:43:18

1. první by si mohl na newbie uklidnit je tam dost tvých nadávek a pak žádat o moderátora
2. tvé jméno ve hře je vulgární jak již par krát bylo, mohu přidat i screen https://ctrlv.cz/YXTa
3. o pomoci začátečníkům nemluvím ani jednoho jsem neviděli že si pomohl vždy si ho zabil a pouze "výjimečně" že si mu pomohl
4. píšeš že si tu 7 hodin denně, přitom si tu byl tolik poslední měsíc dohromady.

S pozdravem jdeněkdocsgo
slabko
Kámen
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 05. kvě 2020 13:13:33

Re: Žádost na moderátora vzhledem k nedostatku

Příspěvekod Mentoza » stř 06. kvě 2020 8:24:52

slabko píše:1. první by si mohl na newbie uklidnit je tam dost tvých nadávek a pak žádat o moderátora
2. tvé jméno ve hře je vulgární jak již par krát bylo, mohu přidat i screen https://ctrlv.cz/YXTa
3. o pomoci začátečníkům nemluvím ani jednoho jsem neviděli že si pomohl vždy si ho zabil a pouze "výjimečně" že si mu pomohl
4. píšeš že si tu 7 hodin denně, přitom si tu byl tolik poslední měsíc dohromady.

S pozdravem jdeněkdocsgo

Tak zaprvé, ty me znáš jen s dřívějška, protože já už jsem jiný. Ten nick chapu to jo a zaucoval jsem asi 7 hracu jen aby si vedel. A za druhe je zajimavé to že jsi si tento účet založil jen aby jsi mi napsal pod tuto žádost :D a je vidno že jsi juzofek který se sám tam snaží být moderatorem. Takže se mě tu snažíš jen schodit a nemůžeš sem psát pres tvuj profil ;)
╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗
║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣
╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝


DUCK OR DIE!

MENTOZA BEST PLAYER IN WORLD!
Uživatelský avatar
Mentoza
Lovec lidí
 
Příspěvky: 36
Registrován: pát 01. úno 2019 14:03:16

Re: Žádost na moderátora vzhledem k nedostatku

Příspěvekod slabko » stř 06. kvě 2020 11:42:41

tak juzofek nejsem, on je ze slovenska a já jsem z česka
a mě si zabíjel pořád když jsem začínal, a ano založil jsem si ho teď protože jsem ho nepotřeboval vůbec a nebudu potřebovat ale každý ma pravo napsat svůj názor
slabko
Kámen
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 05. kvě 2020 13:13:33

Re: Žádost na moderátora vzhledem k nedostatku

Příspěvekod juzofek » stř 06. kvě 2020 12:15:18

Tak to ma dostalo keď si niekto mysli že som to ja, mentoza ja mam dosť rokov na to aby som také veci nerobil. Ja viem že ma nemáš rad ani si nikoho od nás nemal rad, ale ani sa nečudujem to tvoje správanie hovori za všetko.
Ja som si podal prihlášku iba preto že tam olson nechodí vôbec, tak by som chcel byť aspoň dočasný moderator, lebo ty keď tam teraz prídeš tak ťa zabijeme a už hneď začneš nadávať.
A o tom moderátorovi ešte ak by som nim aj bol alebo nie tak či tak sa nič nezmení stále si budem hrať ako doteraz, mne len vadia tie nadávky čo tam každý píše a nikto s tým nič nerobí.
A mne je jedno kto tam bude moderator len chcem aby tam neboli tie nadávky to je všetko.
juzofek
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 18
Registrován: úte 27. bře 2018 19:28:59

Re: Žádost na moderátora vzhledem k nedostatku

Příspěvekod Mentoza » stř 06. kvě 2020 14:41:58

juzofek píše:Tak to ma dostalo keď si niekto mysli že som to ja, mentoza ja mam dosť rokov na to aby som také veci nerobil. Ja viem že ma nemáš rad ani si nikoho od nás nemal rad, ale ani sa nečudujem to tvoje správanie hovori za všetko.
Ja som si podal prihlášku iba preto že tam olson nechodí vôbec, tak by som chcel byť aspoň dočasný moderator, lebo ty keď tam teraz prídeš tak ťa zabijeme a už hneď začneš nadávať.
A o tom moderátorovi ešte ak by som nim aj bol alebo nie tak či tak sa nič nezmení stále si budem hrať ako doteraz, mne len vadia tie nadávky čo tam každý píše a nikto s tým nič nerobí.
A mne je jedno kto tam bude moderator len chcem aby tam neboli tie nadávky to je všetko.

Mal som ta rad tak jako klidek [Do doby nez si ma pojebal]. Moderator není jen od toho aby mutoval :D. A pokud vim tak tě od moderatoru vyhodily
╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗
║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣
╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝


DUCK OR DIE!

MENTOZA BEST PLAYER IN WORLD!
Uživatelský avatar
Mentoza
Lovec lidí
 
Příspěvky: 36
Registrován: pát 01. úno 2019 14:03:16

Re: Žádost na moderátora vzhledem k nedostatku

Příspěvekod Mentoza » stř 06. kvě 2020 14:45:16

slabko píše:tak juzofek nejsem, on je ze slovenska a já jsem z česka
a mě si zabíjel pořád když jsem začínal, a ano založil jsem si ho teď protože jsem ho nepotřeboval vůbec a nebudu potřebovat ale každý ma pravo napsat svůj názor


Nick ? a jen aby jste vedeli chlapci ne vzdy je Nick Mentoza pouzivan mnou, zna me tu hodne lidi :roll:
a nezabijam len tak novackum pomaham stavet domy a tezit, typek fecusdan dostal full kev a m4 a hlidal jsem ho a zaucoval a nebol jediny. A jestli že jsem te zabijel tak si byl na me asi neprijemny lebo keby si poprosil tak bych pomohl :D. Dnes jsem pomohl 2 lidem ktery zacinali na Bfku takze radsi ticho viem co delam a viem preco sa prihlasujem. :)
╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗
║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣
╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝


DUCK OR DIE!

MENTOZA BEST PLAYER IN WORLD!
Uživatelský avatar
Mentoza
Lovec lidí
 
Příspěvky: 36
Registrován: pát 01. úno 2019 14:03:16

Re: Žádost na moderátora vzhledem k nedostatku

Příspěvekod juzofek » stř 06. kvě 2020 18:12:12

Mentoza píše:
juzofek píše:Tak to ma dostalo keď si niekto mysli že som to ja, mentoza ja mam dosť rokov na to aby som také veci nerobil. Ja viem že ma nemáš rad ani si nikoho od nás nemal rad, ale ani sa nečudujem to tvoje správanie hovori za všetko.
Ja som si podal prihlášku iba preto že tam olson nechodí vôbec, tak by som chcel byť aspoň dočasný moderator, lebo ty keď tam teraz prídeš tak ťa zabijeme a už hneď začneš nadávať.
A o tom moderátorovi ešte ak by som nim aj bol alebo nie tak či tak sa nič nezmení stále si budem hrať ako doteraz, mne len vadia tie nadávky čo tam každý píše a nikto s tým nič nerobí.
A mne je jedno kto tam bude moderator len chcem aby tam neboli tie nadávky to je všetko.

Mal som ta rad tak jako klidek [Do doby nez si ma pojebal]. Moderator není jen od toho aby mutoval :D. A pokud vim tak tě od moderatoru vyhodily


netuším o čom hovoríš v tých zatvorkach, ja viem od čoho je moderator ma isť príkladom všetkým čo sú na servery,
a áno vyhodili ale keď nevieš kvôli čomu tak nepíš bola to už aj moja vola kedže som si dával pauzu tak som nechcel zaberať miesto a tak či by mi ho zobrali keď som tu nebol vyše 8-9 mesiacov
juzofek
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 18
Registrován: úte 27. bře 2018 19:28:59

Re: Žádost na moderátora vzhledem k nedostatku

Příspěvekod Mentoza » stř 06. kvě 2020 19:54:06

juzofek píše:
Mentoza píše:
juzofek píše:Tak to ma dostalo keď si niekto mysli že som to ja, mentoza ja mam dosť rokov na to aby som také veci nerobil. Ja viem že ma nemáš rad ani si nikoho od nás nemal rad, ale ani sa nečudujem to tvoje správanie hovori za všetko.
Ja som si podal prihlášku iba preto že tam olson nechodí vôbec, tak by som chcel byť aspoň dočasný moderator, lebo ty keď tam teraz prídeš tak ťa zabijeme a už hneď začneš nadávať.
A o tom moderátorovi ešte ak by som nim aj bol alebo nie tak či tak sa nič nezmení stále si budem hrať ako doteraz, mne len vadia tie nadávky čo tam každý píše a nikto s tým nič nerobí.
A mne je jedno kto tam bude moderator len chcem aby tam neboli tie nadávky to je všetko.

Mal som ta rad tak jako klidek [Do doby nez si ma pojebal]. Moderator není jen od toho aby mutoval :D. A pokud vim tak tě od moderatoru vyhodily


netuším o čom hovoríš v tých zatvorkach, ja viem od čoho je moderator ma isť príkladom všetkým čo sú na servery,
a áno vyhodili ale keď nevieš kvôli čomu tak nepíš bola to už aj moja vola kedže som si dával pauzu tak som nechcel zaberať miesto a tak či by mi ho zobrali keď som tu nebol vyše 8-9 mesiacov

Neboj sa viem za čo ta vyhodily angel mi povedal :D
╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗
║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣
╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝


DUCK OR DIE!

MENTOZA BEST PLAYER IN WORLD!
Uživatelský avatar
Mentoza
Lovec lidí
 
Příspěvky: 36
Registrován: pát 01. úno 2019 14:03:16

Re: Žádost na moderátora vzhledem k nedostatku

Příspěvekod juzofek » stř 06. kvě 2020 20:17:47

angel bol kto, hráč? ten nevie nič ale tak hráči si čokoľvek vymyslia na tom som už zvyknutý
juzofek
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 18
Registrován: úte 27. bře 2018 19:28:59

Další

Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron