• Reklama

INFORMACE O SITUACI!!!

Všechno co se děje se serverem je psáno tady!

INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod vamvamCZ » ned 28. zář 2014 18:09:51

Takže vaše otázky: Proč servery lagujou? / Proč nedáte WIPE?! / Děláte to pro peníze / Sedíte tam a nic neděláte a další kraviny, takže:

Asi bych se vrátil k tomu jak píšete o hostingu.. Internet Pleskáče a počítač je podle mě nadměrně dobrý, ale jak všichni si můžeme všimnout tak je Rust v Alphě a nejde udělat optimalizovaný server natolik, aby to jelo nádherně..

Situace: Stalo se toto: tím, že se vyskytla chyba s tím, že hráči odesílají ze svých launcherů 40x tolik více souborů než je povoleno.. Tím pádem Pleskáčovi příjde třeba 500 chyb za vteřinu a stane se ultra lag nebo to dokonce padne.. Pracujeme už 2. den respektive Pleskáč pracuje celou dobu na tom, aby to opravil..

Wipe > Wipe nechceme dávat zatím z důvodu prostého.. A to jednoduše, protože to ještě není opraveno a kdyby jsme dali wipe, tak se může stát, že do pár dní může být znova WIPE a pak se může stát, že zase bude WIPE.. Což by hodně z vás nepřežilo, že by: "Dělám na metal house už 4. den v kuse a vy chcete dát WIPE? Nase*** všichni" Tohle slyšívám většinou.. ;) Samozřejmě to nemá cenu řešit, tak to musím ignorovat, protože takové lidi stejně nikdy nevyřešíte.. Věřím jim, ale pro nás jsou důležití všichni a server, aby fungoval..

Takže WIPE nemůžeme prostě přesně určit, jestli to hodně z vás nepochopilo..

Opravdu nevím jestli někdo ještě chce něco vyjasnit, napište to pod toto téma a já vám to tady pod tuto čáru napíšu.
_____________________________________________________________________________________________________

Connection Failed je to samé, máte špatnou Luma Emu..
vamvamCZ
Raider
 
Příspěvky: 85
Registrován: úte 01. črc 2014 22:24:36

Reklama

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod zary » ned 28. zář 2014 18:18:24

Souhlasím stebou hra je v alphe. Měl si toto napsat dříve, chytří lidi to pochopý :D. A ten hate na pleskáče nechápu... Bez něho by si tu nikdo nezahrál. Pro informaci koupil jsem si rust a po 1 tydnu hledání sem nenašel lepši nebo stejně dobrý sever :D Takže hodně štestí. :)
zary
Kámen
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 10. srp 2014 21:15:13

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod Smetix » ned 28. zář 2014 19:24:08

Connection Failed co stím ???
Smetix
Kámen
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 15. srp 2014 17:21:18

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod Pleskac » ned 28. zář 2014 19:32:55

Asi takhle.. server jsem si založil protože jsem si někdy na začátku roku chtěl zahrát Rust s kamarády.. vůbec nic jsem po nikom nechtěl až na začátku prázdnin jsem spustil DOBROVOLNÉ VIP pro ty kteří sami chtěli projekt podpořit :idea: do té doby jsem si všchno platil jen ze svého včetně nákupu serveru který jsem sestavil tento rok takže bych neřekl že je to nějak zastaralý HW jestli tu hru někdo dělal pro peníze tak to jsou její vývojáři kteří se na tuto verzi naprosto vykašlali a už několik měsíců nevydali žádný update poté co získali dostatek prostředků na to jí mohli úplně celou předělat (Rust Experimental) poté co sami zjistili kolik je v ní bugů se na nějakou optimalizaci z jejich strany nenašel čas/chuť a radši to šli udělat celé odznova takže to vypadá tak jak to vypadá .. lepší to nebude dokud nevyjde Experimental v hratelné podobě na které momentálně vývojáři pracují.. nejvetším problémem serveru na Rust je samotný softwate který je na prd druhým problémem by mohlo být připojení i když server běží stále na tom samém připojení kde bylo 300+ hráčů a takovéhle lagy nebyli.. vyřešit rychlejší internet je to nejmenší ale o víkendu mi sem kvůli tomu taky nikdo nepoběží.. takže dnes servery vypnu a bude udržba minimálně do zítra a pak uvidíme jak to vypadat :repair: :repair: :repair:

WIPE bude všude jediný server kde by možná mělo smysl nedělat wipe je hardcore ale jak už píše vamvam nemělo smysl dělat wipe když jsou tu chyby o kterých dokonce víme ale nejsou opravené :nope:

Co se týče mojí aktivity/neaktivity na forum :D nemá cenu tady sedět a pročítat si vaše nadávky celý den pořát dokola na mě nebo na věci o kterých víme mnohem lepší je snažit se je řesit než poslouchat rady od malých dětí jak by to udělali oni :D a vůbec zabíjet celý den tady na forum..(tím se nikoho nechci dotknout ale je to tak)
In Rust we trust!
Uživatelský avatar
Pleskac
Majitel Rusted.cz
 
Příspěvky: 1029
Registrován: sob 08. úno 2014 1:58:55

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod Baly » ned 28. zář 2014 19:46:38

Doufám že se bude dát na servery ještě aspoň připojit než se to wipne. Byl bych rád kdyby se oznámil čas wipu dopředu. Díky
Obrázek

Základem úspěchu v rustu je klan <3
Baly
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 15. srp 2014 13:39:25

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod Excalibrforyou » ned 28. zář 2014 19:49:25

Pleskaci je vim jake to je mel sem 7 mnecraft serveru docela dost navstevovanych 700 lidi za den a kdyz sem se na nektery pripojil a pomohl 3 z 5 a tem dvou sem pomoct nemohl tak hned nadavali takze je moc dobre vim jake to je kdyz vam nekdo nadava potom to uz bylo na vsech serverech a asi po 3 letech provozu sem je ukoncil protoze uz na me vsichni nadavali jakej sem vul,dobil atd... takze s tebou doslova soucitim :)
Excalibrforyou
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 21. srp 2014 9:18:16

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod 33palo333 » ned 28. zář 2014 19:54:16

Ked sa tebe PLESKAC nechce sediet stale pri PC a citat problemy ludi tak naco si tu ako ADMIN ? Navrhujem ti najmy si na forum ludi ktory dokazu riesit problemy a nebudu ich ignorovat ! Dalej by som chcel vediet preco si nam vymazal vcera na hardcory dom ? Doteraz si neudal dvovod tohto cinu !
33palo333
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. zář 2014 22:00:17

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod Excalibrforyou » ned 28. zář 2014 19:54:50

Ale jinak pokud budes davat wipe na norm2 pls napis o tom tak den dopredu aby se vedelo dekuju :)
Excalibrforyou
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 21. srp 2014 9:18:16

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod JardaCZ » ned 28. zář 2014 20:11:43

Pleskač bolo by dobré kdyby jsi tu dobu co je wipe prodloužil hodiny VIP protože si to někdo koupil a den v prdeli
JardaCZ
Raider
 
Příspěvky: 44
Registrován: stř 11. čer 2014 19:52:12

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod LULANEK » ned 28. zář 2014 20:52:27

(precti si to cele prosim neni to jen o hardcoru :D :D ) Pleskaci , jeste k hardcoru nemyslim si ze je to tak spatne s lagama a tak dale proste obcas sou dny a obcas ne samozrejme ma hardcore o 6x mene budov takze opravdu neni proc tam davat WIPE :coffe: A vyvojari od rust experimental dali ruce pryc to uz vime :) Takze tak a myslim si ze by serverum prospelo vymazani neaktivnich budov protoze tech tam je habadej a laguje to server (nechci ti do toho moc mluvit XD ) :repair: protoze wipe kvuli tomu ze nekdo rika : kazdy tam ma m4 ... je nesmyslny a :nope:
Naposledy upravil LULANEK dne ned 28. zář 2014 20:57:59, celkově upraveno 1
LULANEK
Začátečník
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 09. zář 2014 14:01:01

Další

Zpět na Novinky

  • Reklama
cron