• Reklama

INFORMACE O SITUACI!!!

Všechno co se děje se serverem je psáno tady!

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod LULANEK » ned 28. zář 2014 20:56:49

LULANEK píše:(precti si to cele prosim neni to jen o hardcoru :D :D ) Pleskaci , jeste k hardcoru nemyslim si ze je to tak spatne s lagama a tak dale proste obcas sou dny a obcas ne samozrejme ma hardcore o 6x mene budov takze opravdu neni proc tam davat WIPE :coffe: A vyvojari od rust experimental dali ruce pryc to uz vime :) Takze tak a myslim si ze by serverum prospelo vymazani neaktivnich budov protoze tech tam je habadej , samozrejme to laguje server :repair: protoze wipe kvuli tomu ze nekdo rika : kazdy tam ma m4 ... je nesmyslny :nope:
LULANEK
Začátečník
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 09. zář 2014 14:01:01

Reklama

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod JardaCZ » ned 28. zář 2014 21:11:11

Na Rust Experimental nepřestali pracovat... Mám origo a vydávají samí nový aktualizace nove oblečení, Palmy, Nedávno na změnění tvaře..
JardaCZ
Raider
 
Příspěvky: 44
Registrován: stř 11. čer 2014 19:52:12

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod Baly » ned 28. zář 2014 21:12:18

LULANEK píše:[quote="LULANEK" A vyvojari od rust experimental dali ruce pryc to uz vime
[/quote]

Nevim, jak sleduješ dění okolo experimental, ale myslím že jsi na omylu a že na tom pracují víc než dost :)
Obrázek

Základem úspěchu v rustu je klan <3
Baly
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 15. srp 2014 13:39:25

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod Evols » pon 29. zář 2014 5:37:10

Žadne WIPE ..
Člověk schvalně hraje takovouhle hru věnuje ji tolik casu nebo jde vydet vysledek ( Majetek,Finance )
a plati si VIP at mu to jde rychleji. a ze si lamky co si neuměji sehnat zbraně a kevlar stezují chcete dat WIPE...
prijdě mi to hodně dost nefer :( ze se rozhodne kvuli hracum co hrajou cca 2hod .. a nediva se ze ti co ten majetek maji věnovali do toho stovky hodin . :(
Evols
Kámen
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 14. zář 2014 22:03:49

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod Čínský dort » pon 29. zář 2014 11:17:06

Tak za sebe můžu říct, že doufám, že se server co nejdřív opraví. Docela chápu, že je Pleskáč otrávený urážkami a blbými dotazy zvlášť mladých hráčů. Osobně si myslím, že ignorace není ten nejlepší způsob, jak věci řešit. Pokud má někdo dotaz a není nijak neslušný, tak je snad normální odpovědět. Stačí sehnat pár ochotných lidí, co budou dělat na Fórum rádce a moderátory (takový filtr problémů pro pleskáče) a Pleskáčovi by chodily jen opravdové probémy, které by už nemusel ignorovat. Například to, že se nedá jednomu kamarádovi přihlásit a ani registrovat na fórum. V průběhu pár dní psal nejeden mail a zatím bez odpovědi - proč? Tady už začíná být problém s podporou hráčů ze strany admina. I když jsou některé věci neopravitelné (jak píšete o nemožnosti optimalizovat herní nastavení), tak to ani tak není důvod k ignoraci. Je problém napsat FAQ, který budou moderátoři používat na časté dotazy (wipe, VIP, a další věci, co se tam pořád řeší dokola) na chatu na fóru a třeba i ve hře? Týdny ignorovat dotazy a připomínky hráčů a pak napsat vyjádření, jak jste z toho hrozně otrávení, je podle mě úplně zbytečné :) Vím, že tady na serveru hrajou vesměs děti a mladiství, ale jsem si jistý, že by se našlo pár lidí středního věku nebo aspoň rozumu, co by rádi podpořili server tím, že by zodpovídali dotazy a složitější problémy by řešili s pleskáčem.
Čínský dort
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned 10. srp 2014 16:17:39

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod RespectSVK » pon 29. zář 2014 12:10:01

Prečo wipe boha spravte server kde nikdy nebude wipe furt iba wipe wipe wipe zato že niekoho vyjebem a ten plače jaj nemám kde hrať mam vybombený baračik dajte wipe .. . :facepalm:
Uživatelský avatar
RespectSVK
Začátečník
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 28. srp 2014 13:07:21

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod 72Martin » pon 29. zář 2014 12:24:10

Pojede dnes server
72Martin
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 17
Registrován: pát 08. srp 2014 22:12:47

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod vamvamCZ » pon 29. zář 2014 13:43:12

Tak za sebe můžu říct, že doufám, že se server co nejdřív opraví. Docela chápu, že je Pleskáč otrávený urážkami a blbými dotazy zvlášť mladých hráčů. Osobně si myslím, že ignorace není ten nejlepší způsob, jak věci řešit. Pokud má někdo dotaz a není nijak neslušný, tak je snad normální odpovědět. Stačí sehnat pár ochotných lidí, co budou dělat na Fórum rádce a moderátory (takový filtr problémů pro pleskáče) a Pleskáčovi by chodily jen opravdové probémy, které by už nemusel ignorovat. Například to, že se nedá jednomu kamarádovi přihlásit a ani registrovat na fórum. V průběhu pár dní psal nejeden mail a zatím bez odpovědi - proč? Tady už začíná být problém s podporou hráčů ze strany admina. I když jsou některé věci neopravitelné (jak píšete o nemožnosti optimalizovat herní nastavení), tak to ani tak není důvod k ignoraci. Je problém napsat FAQ, který budou moderátoři používat na časté dotazy (wipe, VIP, a další věci, co se tam pořád řeší dokola) na chatu na fóru a třeba i ve hře? Týdny ignorovat dotazy a připomínky hráčů a pak napsat vyjádření, jak jste z toho hrozně otrávení, je podle mě úplně zbytečné :) Vím, že tady na serveru hrajou vesměs děti a mladiství, ale jsem si jistý, že by se našlo pár lidí středního věku nebo aspoň rozumu, co by rádi podpořili server tím, že by zodpovídali dotazy a složitější problémy by řešili s pleskáčem.


-> Co ti brání zodpovídat dotazy? Na to potřebuješ zvláštně zelený či oranžový nick, aby jsi mohl odpovídat? Píšeš tady o tom, jak stačí sehnat lidi.. No jo, to je tak když huba mele, ale ruce leží, jestli mě chápeš.. Není to jen u tebe co se k tomuhle "scénáři" vracíš, ale kdyby jsi místo toho zkusil na pár dotazů, třeba odpovědět, když už píšeš jak je lehké někoho zaměstnat.. ;)

2. Věc to jak píšeš o tom, že máme odpovídat na dotazy a nadávky ignorovat, víš.. Ono to není tak snadné, když tady na tom Pleskáč maká 16 hodin a pak tam vidí nadávky od takových lidí.. Taky jsem serverům neobětoval málo a už mě rovnou vytáčí co tady slyším.. Upřímně si za to jako skupina hráčů můžete sami, ono to samozřejmě přejde.. Budeme odpovídat na vše, ale hold.. Člověk není robot a nedokáže mít náladu, když vidí ty věty odpovídat už vůbec na nic.. :cry:

Žadne WIPE ..
Člověk schvalně hraje takovouhle hru věnuje ji tolik casu nebo jde vydet vysledek ( Majetek,Finance )
a plati si VIP at mu to jde rychleji. a ze si lamky co si neuměji sehnat zbraně a kevlar stezují chcete dat WIPE...
prijdě mi to hodně dost nefer :( ze se rozhodne kvuli hracum co hrajou cca 2hod .. a nediva se ze ti co ten majetek maji věnovali do toho stovky hodin . :(


- Nejradši bych už takové lidi házel do koše, ale proč? Přece je snadné napsat jednu věc a vůbec se na ní nezamyslet, no ne?.. Přišlo ti snad, když na hlasování hlasovalo 90% pro WIPE, že hlasují jen hráči co tam hrají 2 hodinky? Opravdu fakt nevím co si o tom mám myslet..

Prečo wipe boha spravte server kde nikdy nebude wipe furt iba wipe wipe wipe zato že niekoho vyjebem a ten plače jaj nemám kde hrať mam vybombený baračik dajte wipe .. . :facepalm:


- PM: Další takové větičky, kterých si stejně žádný admin až na mě všímat nebude, já si jich všimnu, ale budu je ignorovat jako sousedového psa.. Někdo pochopí jak se má vyjadřovat, aby se něco dělalo a někdo bohužel ne.. :coffe:

Pojede dnes server


-> Povinně přečíst 20x vše co jsem napsal já a Pleskáč, pak si možná odpovíš sám.. :facepalm:

PS: na Experimental se absolutně vykašlali.. :D "Každý den update" no jó, fanoušci jim udělali obličej, tak je drzost, ještě aby ho tam nedali. -_-
vamvamCZ
Raider
 
Příspěvky: 85
Registrován: úte 01. črc 2014 22:24:36

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod Čínský dort » pon 29. zář 2014 14:45:42

vamvamvam píše:
-> Co ti brání zodpovídat dotazy? Na to potřebuješ zvláštně zelený či oranžový nick, aby jsi mohl odpovídat? Píšeš tady o tom, jak stačí sehnat lidi.. No jo, to je tak když huba mele, ale ruce leží, jestli mě chápeš.. Není to jen u tebe co se k tomuhle "scénáři" vracíš, ale kdyby jsi místo toho zkusil na pár dotazů, třeba odpovědět, když už píšeš jak je lehké někoho zaměstnat.. ;)

2. Věc to jak píšeš o tom, že máme odpovídat na dotazy a nadávky ignorovat, víš.. Ono to není tak snadné, když tady na tom Pleskáč maká 16 hodin a pak tam vidí nadávky od takových lidí.. Taky jsem serverům neobětoval málo a už mě rovnou vytáčí co tady slyším.. Upřímně si za to jako skupina hráčů můžete sami, ono to samozřejmě přejde.. Budeme odpovídat na vše, ale hold.. Člověk není robot a nedokáže mít náladu, když vidí ty věty odpovídat už vůbec na nic.. :cry:


1. Dotazy, na které znám odpověď, hráčům zodpovídám. Mě jde ale o dotazy, které ví jen Pleskáč a ti, kterým to on sdělí (zmíňovaní moderátoři). S tou barvičkou nemáš až takovou pravdu - záleží na ni. Každý hráč, obzvlášť dítě, více uvěří a hlavně si i všimne odpovědi od někoho s odlišnou barvu. Ostatně nejspíš i proto mají moderátoři jiné barvy, heh. Dále se ví, že tento člověk je informován Pleskáčem a nejde o pouhé spekulace, kterých je na tomto serveru dost.

2. Přesně o tomhle jsem ale psal. Aby se pleskáč nemusel zabývat po hodinách strávených správou serverů ještě hráči, tak napíše vše potřebné hlavnímu moderátorovi a ten to rozešle ostatním. Tímto rozdělíš práci Pleskáče a tebe (když jste tak otrávení a unavení podporou hráčů - chápu to) mezi několik zodpovědných lidí, kteří ví, jak se věci mají a můžou tak informovat hráče v rozumném čase. Musíte uznat, že do teď to za moc nestálo. Dále jak píšeš o skupině hráčů, tak žádná skupina není. Nemá proč být. Jsou jen jednotlivci, kterým na sobě nezáleží :)). Skupina, která je, nebo by měla být, je vedení serveru, o kterém jsem psal.
Čínský dort
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned 10. srp 2014 16:17:39

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod ShaiFel » pon 29. zář 2014 16:11:13

Bude se rušit nebo alespoň snižovat cooldown na baťozích?
ShaiFel
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 12. zář 2014 19:14:49

PředchozíDalší

Zpět na Novinky

  • Reklama
cron