• Reklama

Někdo mi zničil budovu, proč?

Všechno co se děje se serverem je psáno tady!

Někdo mi zničil budovu, proč?

Příspěvekod vamvamCZ » pát 31. říj 2014 17:06:21

Zdravím vás milé hráčky a milé hráče, kteří právě hrají či hrajou na našich serverech!

Popis proč vám někdo zničil budovu i s věcmi a proč to nikdo s Adminů nemíní řešit: Většina starších hráčů si mohla všimnout, že na serverech se BUGOVAL AIRDROP, poté třeba POŘÁD SERVER PADAL, někteří se nemohli ani PŘIPOJIT, dokonce jste Rust na našich serverech viděli jako Obrázky, tudíž byly LAGY..

Tyto 4 věci, byly zapříčeněné jen a jen tím, že na serveru byly obrovské budovy! Proto se na serveru omezila velikost staveb.

No, proč jste přišli o budovy? Je to prosté a jednoduché (Fun,Fun2,Fun3,Norm,Norm2,Newbie1,Newbie2, atd.) je to jednoduché, Pleskáč potřebuje mít nad serverem kontrolu, aby ho mohl zdokonalovat a zajišťovat a jak sami víte, RUST je v Alphě a tudíž je špatně optimalizovaný pro server! Tudíž něco jako jedna budova si vy představíte jako neškodnou věc, ale v serveru jen jedna budověčka dělá paseku a když těch budov je třeba 200, třeba teď se na serverech zničilo přes 150 000 objektů! Což je obrovské číslo, které serverům neskutečně pomohlo..

Byly jsme nuceni zbourat velké stavby a zničené stavby/baráky z důvodu jednoduchého.. Na server se instaluje nový Windows z důvodu lepší komunikace se serverem. Tudíž prostě nebylo možné udělat zálohy všude, tak se museli zničit baráky, aby ty zálohy byly a nebyl WIPE!

Věci bohužel vracet nebudeme, protože by si 99% hráčů domyslelo další kravinky! (takhle mi to napsal hráč: marty včera jsem přišel o barák, měl jsem tam 80 C4, 5000 nábojů do všeho, největší base na serveru) [Tohle je příklad toho, proč už vůbec nemá cenu řešit tohle téma :facepalm: ]


Já si myslím, že jsme tady 99% skvělé komunity hráčů, co dokáží pochopit situaci, že to jinak nešlo.. Informovat taky o tom nešlo, dělalo se to narychlo a pochybuji, že by někdo z vás vstal v 10 hodin večer a řekl si, jdu se podívat co Rusted dal za novinku!.. Samozřejmě nikdo.
Tudíž se to dělalo neohlášeně!

Už se posnažím upozorňovat hráče předem, když to budu já bořit, nebo si to s němi domluvím ať si to zboří sami, nebo poberou věci! (Boří se převážně hodně baráků u sebe, nebo barák, který má strašně moc obran kolem sebe, apd. apd. samozřejmě Stavby bez stěn se boří automaticky, protože se berou jako raidnuté a tudíž už je nikdo nechce a jen překáží!)

Omlouvám se všem znechuceným hráčům co na našich serverech strávili patece času, ale bylo to pro dobro vás, tak serveru.. Jinak to prostě nešlo..

Všem vám děkuji za účast na portálu a za přečtení!
vamvamCZ
Raider
 
Příspěvky: 85
Registrován: úte 01. črc 2014 22:24:36

Reklama

Re: Někdo mi zničil budovu, proč?

Příspěvekod ZzawiPL » pát 31. říj 2014 17:27:25

A duvod proč si nás neinformoval ted kdyz si nám žničil barák ? :-) Protože nás nekdo raidnul a nám zbyly veci a tys nas uplne dodelal tak fakt diky :-) Bestak jen kvuli budymu jsi nám zničil barák ...
ZzawiPL
Kámen
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 14. říj 2014 12:52:46

Re: Někdo mi zničil budovu, proč?

Příspěvekod Excalibrforyou » pát 31. říj 2014 18:02:01

No tak kdybyse znicily sklad nasemu klanu tak bysme prisli o 130 C4 a pres 200 granatu to by neylo pekne :D
Excalibrforyou
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 21. srp 2014 9:18:16

Re: Někdo mi zničil budovu, proč?

Příspěvekod christianju » sob 01. lis 2014 7:53:11

radšej by ste to mohly povedat majitelom a boly by upozornený!!!!! a nie že ho dojebat (hrača) ešte viac ako je !!! a zobrat mu všetky veci !!!! mohly ste to urobyt aj nejak inak a prečo by si mal teraz u upozornovat?? Neupozornoj!!!!! a vyhovorky pre dobro servera je to nejubožejši co si mohol povedat (mohly ste to spravit aj inak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
christianju
Lovec lidí
 
Příspěvky: 38
Registrován: ned 05. říj 2014 11:28:12

Re: Někdo mi zničil budovu, proč?

Příspěvekod jarkin111 » sob 01. lis 2014 10:26:53

hele co si budem nalhavat moc dobre ste vedeli ze jme na serveru a prvni co bylo jste nam zrusili baraky jen kuli tomu ze skakate jak Budy píska a myslim ze informovat nas o tom ze to budete nicit by taky nebylo spatne tak si to v ty vasi zasrany palici srovnejte protoze tohle je fakt moc
jarkin111
Kámen
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 12. zář 2014 13:58:46

Re: Někdo mi zničil budovu, proč?

Příspěvekod Voffko » sob 01. lis 2014 11:45:20

Proč si ma predom neupozornil KURVA?! aspon vrať my niečo stoho polovicu wood pleniek 10k,nabojov som mal 1k a tych c4 26 a jete my vrať tie metal quality fragmenty tych bolo 1250 + zbrane +kevlar+dvere do kopy nejakych 2,5k aspon to my vrať a aby som nezabudol včera sme boli s kamoom 4,5hodiny ťažit a bolo tam 1800 metal or a 2600 sulfur ore no oblo toho viac ale som zaokruhlil na dol aby si veril.na tie ostatne veci sa možem vyprdnut šak 10k leatru neni moc ani 20k clothu,krv a animal fat aspon my vrať tu vrchnu čast.
Keby si ma upozornil prestaval by som to na menšie ale stvojej strany neprišlo upozornenie.
Voffko
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 04. říj 2014 12:20:37

Re: Někdo mi zničil budovu, proč?

Příspěvekod Nouw » sob 01. lis 2014 12:05:32

Chápu situaci že to bylo nezbytné, ale ničili jste velké budovy? What ? Smazali jste můj barák který byl jednopatrový dřevěný 6x6 se všemi věcmi a obrovské budovi kolem toho jste nechali... Nechapu jak ta moje kadibouda lagovala server když kolem ty domy jste nechali stát, ale jestli to bylo nezbytné tak fajn... :facepalm: (fun3 x5970,z-4100)
Nouw
Kámen
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 31. říj 2014 8:49:19

Re: Někdo mi zničil budovu, proč?

Příspěvekod Gracous » sob 01. lis 2014 12:49:37

Totálně si to všem posral!
Gracous
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 08. zář 2014 18:56:28

Re: Někdo mi zničil budovu, proč?

Příspěvekod vamvamCZ » sob 01. lis 2014 17:58:04

Všichni povinně 1000x předčíst, kolik vás je ve čtvrtek 23:40 na serveru? ;) ;) Možná tak 11 si pamatuji.
vamvamCZ
Raider
 
Příspěvky: 85
Registrován: úte 01. črc 2014 22:24:36

Re: Někdo mi zničil budovu, proč?

Příspěvekod Gracous » sob 01. lis 2014 19:27:06

Ve čtvrtek? to vážně? Dnes v půl druhé ráno tam ta stavba ještě byla! byla to normální aktivní stavba do stylu L, plna věcí prostě všeho! Ty přijdeš a bez upozornění na vystěhování jí celou smažeš! Jaký to ted asi je?! když ponocoval několik dní aby na tu stavbu ušetřil?!Měl by ses probrat Marty! každej si na tebe jen stěžuje! Nepatříš sem.
Gracous
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 08. zář 2014 18:56:28

Další

Zpět na Novinky

  • Reklama
cron